تریلر‌های جدید Predator: Hunting Grounds کلاس‌های بازی را نشان می‌دهند

۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

از آن‌جایی که زمان زیادی تا آغاز دوره‌ی آخر هفته‌ی رایگان Predator: Hunting Grounds باقی نمانده، شرکت سونی تصمیم گرفته است تا با انتشار دو تریلر جدید از بازی، طرفداران را برای تجربه‌ی این عنوان آماده و هیجان زده کند.

این تریلر‌ها در واقع نقاط قوت و مهارت‌های ویژه‌ی کلاس‌های بازی Predator: Hunting Grounds را نشان می‌دهد. آیا می‌خواهید یک Predator مرگبار باشید که طعمه‌های خود را زیر نظر دارد و یکی یکی آن‌ها را از بین می‌برد یا این‌که قصد دارید کنترل گروهی از سربازان را در اختیار بگیرید و با همکاری یکدیگر با شکارچی بی‌رحم مقابله کنید؟

اولین تریلر برروی Predator تمرکز دارد. این موجود فضایی به تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته‌ای از جمله نامرئی شدن بهره می‌برد و می‌تواند برروی شاخه‌های درختان به راحتی حرکت کند. البته هر چه قدر نبرد طولانی‌تر شود، ابزار این شکارچی نیز ترسناک‌تر می‌شوند؛ چرا که این موجود با زنده ماندن یا کشتن طعمه‌های خود به مهارت‌های ویژه‌ای دسترسی پیدا خواهد کرد. البته لازم به اشاره است که بازی‌بازان می‌توانند زره و بخش‌هایی از ظاهر Predator را نیز شخصی سازی کنند.

از طرف دیگر، ویدئوی دوم به سربازان می‌پردازد. شما باید در نقش کلاس متعادل Assault trooper، کلاس Tank بازی با نام Support trooper و یا سربازان چابک Scout trooper علاوه بر نابود کردن قاچاقچی‌ها و اعمال اختلال در مراکز ارتباطی تروریست‌ها، باید از حملات Predator نیز جان سالم به در برده و او را از تیم خود دور کنید.

همانند Predator، سربازان نیز با توجه به زمان زنده ماندن خود به سلاح‌ها و مهارت‌های بهتری دسترسی پیدا خواهند کرد و با این‌که دشمن آن‌ها از سلاح‌های پیشرفته‌ای بهره می‌برد، اما این دلیل نمی‌شود که آن‌ها شانس پیروزی نداشته باشند. برای پیروز شدن در این نبرد، سربازان می‌توانند شکارچی را با همکاری یکدیگر از بین ببرند یا این‌که به اندازه‌ی کافی زنده بمانند تا بتوانند با بالگرد از منطقه فرار کنند.

بازی Predator: Hunting Grounds در تاریخ جمعه ۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ (۲۴ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. برای یادآوری باید اعلام کنیم که رویداد آخر هفته‌ی رایگان این عنوان در بازه‌ی بین ۸ فروردین (۲۷ مارس) تا ۱۰ فروردین (۲۹ مارس) برگزار می‌شود.

تریلر معرفی ویژگی‌های Predator:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

تریلر معرفی ویژگی‌های گروه Fire Team: 

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید