حالت Photo Mode به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Death Stranding اضافه خواهد شد

۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

چند ماهی از انتشار آخرین اثر هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، یعنی عنوان Death Stranding می‌گذرد. این بازی در هنگام عرضه با نقدها و نمرات ضد و نقیضی از سوی منتقدان مواجه گردید و تاکنون نیز آمار دقیقی از میزان فروش آن ارائه نشده است. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان در تابستان امسال با برخی از محتوا و ویژگی‌های اضافی منتشر خواهد شد. یکی از ویژگی‌های این بازی در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی، حالت Photo Mode است و حال طبق اعلام استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions)، این حالت به‌زودی به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ اضافه خواهد شد.

استودیوی کوجیما پروداکشنز از طریق توییتر خود تایید کرده است که حالت Photo Mode به‌زودی به نسخه‌ پلی‌استیشن ۴ بازی Death Stranding اضافه می‌شود. با این حال در پیام این استودیو به زمان دقیق اضافه شدن این حالت اشاره‌ای نشده است.

بازی Death Stranding هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. این اثر در تاریخ ۱۳ خردادماه سال ۱۳۹۹ (۲ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی) از طریق فروشگاه‌های استیم و اپیک گیمز برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی شامل ویژگی‌هایی مانند Photo Mode، پشتیبانی از مانیتور‌های Ultra-Wide، پشتیبانی از نرخ فریم بالا و همچنین برخی محتویات مربوط سری بازی‌های Half-Life خواهد بود. علاوه بر این موارد، این نسخه دارای قفل امنیتی Denuvo است. شما می‌توانید نقد و بررسی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی را از طریق این لینک مطالعه بفرمایید. همچنین اگر به مباحث مربوط به عملکرد گرافیکی و فنی بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی تحلیل فنی این بازی را مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید