انتشار به‌روزرسان بعدی Star Wars: Battlefront 2 به تاخیر افتاد

۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

براساس اطلاعات جدید منتشر شده، عرضه‌ی به‌روزرسان بعدی بازی Star Wars: Battlefront 2 به تاخیر افتاده است. طبق اطلاعاتی که در وب‌سایت Reddit منتشر گردیده، این به‌روزرسان اواسط ماه آوریل ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

تیم توسعه‌دهنده‌ به علت شیوع ویروس کرونا، از خانه کار برروی این به‌روزرسان را شروع کرده‌ است و تغییر محیط کار موجب است تا این تیم عرضه‌ی به‌روزرسان جدید Star Wars: Battlefront 2 را به تاخیر بیاندازد.

در همین حال، تیم توسعه‌دهنده‌ی این به‌روزرسان بیانیه‌ای را منتشر کرده که به شرح زیر است:

کار برروی بازی و به‌روزرسان آن ادامه دارد، اما تغییر محیط کار به منازلمان موجب شده است برروی عملکردمان تاثیر بگذارد. ما در حال حاضر به دنبال ساده‌سازی این روندها هستیم و خودمان را با پیشرفت به جلو سازگار می‌کنیم.

در نتیجه تصمیم گرفتیم تا انتشار به‌روزرسان Battle on Scarif را به اواسط ماه آوریل موکول کنیم. هدف ما عرضه‌ی این به‌روزرسان در زمان‌بندی جدید است، اما با پیشرفت در کار، شما را در مورد تنظیم زمان‌بندی جدید برای انتشار در جریان قرار خواهیم داد.

همچنین اطلاعات تکمیلی در مورد محتوای جدید مورد Star Wars: Battlefront 2 با به‌روزرسانی آینده نیز مشخص شده است.

در به‌روزرسان بعدی این بازی، Supremacy به Age of Rebellion می‌رسد. با بازگشت به سیاره گرمسیری Scarif ، این حالت تعدادی از مکان‌های Age of Rebelion را نیز به نمایش می گذارد.

به هر دو حالت Co-Op و قهرمانان در برابر ضدقهرمانان مکان‌های دیگری اضافه خواهند شد و می‌توانیم تایید کنیم که برخی قهرمانان و ضدقهرمانان جدیدی نیز در این به‌روزرسان قرار خواهند داشت.

عنوان Star Wars: Battlefront 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را از طریق این لینک مطالعه بفرمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید