PUBG به مناسبت سومین سالگرد خود، هدایایی را به بازی‌بازان می‌دهد

۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

امروز عنوان PUBG سه ساله می‌شود و استودیوی توسعه‌دهنده‌ی آن یعنی PUBG Corp، تصمیم گرفته است به این مناسبت یک سری اسکین را به صورت رایگان به بازی‌بازان خود اهدا کند.

شاید وقتی سه سال پیش، یک استودیوی مستقل و فردی به نام PlayerUnknown، تصمیم به ساخت یک بازی تحت ژانر آن موقع ناشناخته‌ی بتل رویال گرفتند، کسی فکر نمی‌کرد این ژانر به چنین محبوبیت و این بازی به چنین موفقیتی برسد. حال PUBG Corp قصد دارد تا سومین سالگرد PUBG را با محتوای رایگان جشن بگیرد. این استودیو بسته‌ای را تحت عنوان ۳rd Anniversary Box به تمام بازی‌بازان کنسول و رایانه‌های شخصی که وارد بازی شوند، اهدا می‌کند.

۳rd Anniversary Box قالبا شامل اسکین‌‌هایی برای بازی است. شما با باز کردن این بسته، یک اسکین برای چتر نجات خود، یک اسکین برای اسلحه‌ی M416 و یک هودی درون بازی دریافت خواهید کرد. این بسته از امروز به مدت یک ماه موجود خواهد بود و می‌توانید با رفتن به بخش Utility > Crate و سپس برگه‌ی Customisation، به این بسته دسترسی پیدا کنید.

در کنار این هدایا، PUBG Corp کمی هم از برنامه‌های خود برای سال چهارم بازی گفت. این استودیو در یک پست بلاگ، گفت که قصد دارد تا نقشه‌ی بازسازی شده‌ی Vikendi را به بازی بازگرداند. این نقشه به تازگی به صورت محدود و آزمایشی عرضه شده بود. همچنین نقشه‌های بازسازی شده و محتوای جدید بیشتری برای بازی در این سال عرضه خواهند شد. هر چند اطلاعات زیادی از این محتوا منتشر نشد، اما قول سلاح‌ها، نقشه‌ها و مکانیک‌های گیم‌پلی تازه‌ای به بازی‌بازان داده شده است.

قرار است توضیحات مفصل‌تری در مورد محتوای سال چهارم بازی، به زودی منتشر شوند. تا آن زمان، می‌توانید با ورود به بازی جوایز خود را دریافت کنید. PUBG در حال حاضر برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی موجود است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید