Guilty Gear: Strive | تریلر معرفی شخصیت‌های Millia Rage و Zato-1 منتشر شد

PC ، PS4 ، اخبار ، اخبار بازی ، تریلر بازی ها ۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

استودیوی آرک سیستم ورکس (Arc System Works) به تازگی با انتشار یک تریلر جدید از بازی Guilty Gear: Strive، حضور شخصیت‌های قابل بازی Millia Rage و Zato-1 را تائید کرد.

ساخته‌ی جدید این استودیوی با استعداد همچنان از نظر بصری خیره کننده است و قدرت بالای موتور آنریل انجین ۴ را به نمایش می‌گذارد. هر دو شخصیت‌ گفته شده با جزئیات بسیار بالایی به تصویر کشیده شده‌ و با استایل هنری Guilty Gear: Strive به خوبی هماهنگ شده‌اند.

آرک سیستم ورکس در ابتدا قصد در طی رویداد‌های Brussels Challenge و Final Round 2020 ماه جاری معرفی کند، اما به دلیل نگرانی‌های مربوط به شیوع ویروس کرونا، این استودیو در نهایت تصمیم گرفت هر دو معرفی را امروز در قالب تنها یک تریلر با طرفداران به اشتراک بگذارد.

از طرف دیگر، توسعه دهندگان می‌خواهند یک بتای خصوصی نیز برای بازی خود برگزار کنند. علاقه مندان تا تاریخ ۱۷ فروردین (۵ آوریل) فرصت دارند تا با مراجعه به وب‌سایت رسمی آرک سیستم ورکس، برای حضور در این بتا ثبت نام کنند. بتای خصوصی Guity Gear: Strive در بازه‌ی زمانی بین ۲۸ فروردین (۱۶ آوریل) تا ۳۱ فروردین (۱۹ آوریل) برای ثبت نام کنندگان قابل دسترس خواهد بود. این نسخه‌ی بتا علاوه بر ارائه‌ی هفت شخصیت قابل بازی Sol ،Ky ،Axl ،May ،Chipp ،Potemkin و Faust، شامل جدیدترین تغییرات تعادل شخصیت‌ها و رابط کاربری بازی نیز می‌شود.

همچنین آرک سیستم ورکس مدتی پیش تائید کرد که بازی Guity Gear: Strive از راهکار rollback-based netcode استفاده خواهد کرد. پس بازی‌بازان نیازی نیست نگران تجربه‌ی بخش آنلاین بازی باشند. البته از آن‌جایی که این سیستم هنوز در حال توسعه است، نسخه‌ی بتای خصوصی این عنوان از روش delay-based netcode بهره خواهد برد.

بازی Guilty Gear: Strive در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P (نرخ فریم ۶۰) | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P (نرخ فریم ۶۰)

12345678910(7 رای, میانگین آرا 9٫71 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید