بازی Bushiden تا تابستان سال آینده تاخیر خورد

۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

استودیوی پیکسل آرک (Pixel Arc) در زمان برگزاری کمپین کیک‌استارتر بازی اکشن و پلتفرمر Bushiden بازه‌ی زمانی انتشار بازی را ماه آگوست سال ۲۰۲۰ میلادی مشخص کرده بود. با این حال، این استودیوی امروز اعلام کرده است که این بازی با تاخیر و در تابستان سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد.

تیم سازنده با انتشار پیامی در وبلاگ خود بیان کرده است:

ما می‌خواهیم بر این موضوع تاکید کنیم که بازی در شرایط خوبی قرار دارد. در کنار وضعیت خوب تکنولوژی اصلی استفاده شده در بازی، تیم سازنده در حال حاضر با هیچ مشکلی روبه‌رو نبوده و آیتم‌های هنری مورد نیاز در بازی (تصاویر، موسیقی و افکت‌های صوتی) با سرعت بسیار خوبی تولید می‌شوند. تمام کسانی که یک نسخه‌ی اولیه‌ از این بازی را تجربه کرده‌اند، از آن لذت برده و نسبت به آن هیجان‌زده شده‌اند.

با این حال، تیم ما به زمان بیشتری برای تبدیل کردن بازی به آن چیزی که شما از ما انتظار دارید، نیاز دارد. ما در تلاش هستیم تا مطمئن شویم که مبارزات و هوش مصنوعی بازی به اندازه‌ی کافی گیرا و نقشه‌های مراحل به اندازه‌ی کافی خاص و مفرح هستند و مبارزات با باس‌ها نیز چالش لازم را پیش روی شما قرار می‌دهند. ما به شدت در تلاش هستیم تا مطمئن شویم که بازی Bushiden در سطح انتظارات شما ظاهر می‌شود.

در کنار اعلام خبر تاخیر بازی، تیم سازنده تریلری جدید از گیم‌پلی Bushiden را نیز با هواداران به اشتراک گذاشته است. در این تریلر، در کنار نمایش برخی از مناطق و موسیقی‌های جدید بازی، توانایی‌ها و مکانیک‌های طراحی شده برای این عنوان نیز به نمایش گذاشته شده است.

بازی Bushiden تابستان سال ۲۰۲۱ میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. شما می‌توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید