اعضای ۳۴۳ ایندستریز از خانه در حال کار برروی Halo Infinite هستند

PC ، Xbox One ، Xbox Series X ، اخبار ، اخبار بازی ۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

متاسفانه شیوع ویروس کرونا مشکلات زیادی را در سراسر جهان به وجود آوره و به صنعت بازی‌های ویدئویی نیز آسیب زده است. با این‌که رویداد‌های بزرگ یکی پس از دیگری در حال لغو شدن هستند، توسعه دهندگان بازی‌‌های ویدئویی از خانه‌های خود برروی پروژه‌ها کار می‌کنند.‌ حال باید به اطلاعتان برسانیم که ۳۴۴ ایندستریز (۳۴۳ Industries) نیز به همین شکل در حال کار برروی بازی مورد انتظار Halo Infinite و نسخه‌ی رایانه‌های شخصی The Masterchief Collection است.

آقای جان «اونی‌شک» جونیس‌زک (John Junyszek)، مدیر جامعه‌ی بازی‌بازان استودیوی ۳۴۳ ایندستریز، به تازگی اطلاعات جدیدی را در وب‌سایت Halowaypoint منتشر کرده است. وی توضیح داد که تمام اعضای استودیو در دو هفته‌ی گذشته از خانه در حال کار بوده‌اند. اونی‌شک می‌گوید که به کمک راهنمایی‌های مایکروسافت و مدیریت ۳۴۳ اندستریز در این شرایط سخت، روند توسعه‌ی Halo Infinite و نسخه‌ی رایانه‌های شخصی The Masterchief Collection همچنان به خوبی پیش می‌رود:

وضعیت نسخه‌ی رایانه‌های شخصی MCC و Halo Infinite به چه شکل است؟ ما داریم تمام موانع را از سر راه بر می‌داریم و روند کار به خوبی پیش می‌رود، اما باید حواسمان به محدودیت‌های خودمان باشد و قبول کنیم که وضعیت ویروس کرونا ممکن است به جای بهتر شدن، بدتر شود. خیالتان راحت باشد؛ تک تک اعضای تیم هر کاری که بتوانند انجام می‌دهند تا در عین عادت کردن به این سبک جدید زندگی، به توسعه‌ی بازی ادامه داده و تجربه‌های باکیفیتی از Halo را به شما ارائه دهند.

همچنین ۳۴۳ ایندستریز برای کسانی که به دلیل شیوع کرونا خانه‌گیر شده‌اند، ویژگی Double XP را برای هر دو عنوان Halo 5: Guardians و The Masterchief Collection فعال کرده است. علاوه بر این، شاهد تعدادی XP Booster Pack رایگان برای Arena و Warzone خواهیم بود.

در نهایت باید اعلام کنیم که طبق توضیحات استودیو، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Halo 2 احتمالاً اواخر ماه جاری وارد بخش آزمایشی عمومی خواهد شد. این در حالی است که بازی مورد انتظار Halo Infiniteهم‌چنان برای عرضه در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری ‌اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است. اگر از طرفداران این مجموعه‌ی محبوب هستید، مطالعه‌ی مقاله‌ی هیلو بازهم می‌درخشد؟ که به انتظاراتی که از این عنوان داریم می‌پردازد را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

12345678910(26 رای, میانگین آرا 7٫35 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید