تکفارس؛ بهترین گوشی‌های هوشمند موتورولا در سال ۲۰۲۰

گوشی‌های موتورولا، در کنار هندست‌های نوکیا و برخی از گوشی‌های الجی سردمدار گوشی‌های اقتصادی بازار هستند. این بدین معنی است که اگر به دنبال تلفن خوبی هستید که حساب بانکی‌تان را خالی نکند، سراغ برند درستی آمده‌اید.

هر کدام از گوشی‌های موتورولا به نسبت قیمت‌شان دارای قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای هستند که ممکن است شما را متقاعد به خریدشان کند. هندست‌های سری موتو Z قابلیت‌های بیشتری مانند فناوری ۵G و موتو مادها دارند؛ سری موتو G، دستگاه‌های مقرون‌به‌صرفه با مشخصات قابل‌توجهی هستند و گوشی‌های موتورولا وان به روش‌های مختلفی نظر شما را جلب خواهند کرد.

این گوشی‌ها مسلما قابلیت رقابت با آیفون ۱۱ پرو یا سامسونگ گلکسی S10 را نخواهد داشت، اما نباید فاکتور قیمت‌ را هم فراموش کرد. به‌طور خلاصه می‌توان گفت که شما با هندست‌هایی طرف هستید که قابل‌اعتماد بوده و به نسبت قیمت‌شان مشخصات خوبی دارند.

البته یک استثناء نیز در بین آن‌ها وجود دارد: گوشی تاشو گران‌قیمت موتورولا ریزر که از طراحی نمادین ریزرهای قدیمی بهره می‌برد. البته این هندست علی‌رغم قیمت بالایش (سه برابر قیمت موتو Z4)، سریع‌ترین گوشی موتورولا نیست؛ اما در عوض، بعد از تا شدن اندازه‌ای نصف سایز گوشی‌های معمولی پیدا می‌کند.

موتورولا ضمن اینکه گوشی‌های فراوانی دارد، تمایل زیادی نیز به معرفی دستگاه‌های جدیدتر دارد؛ بنابراین بررسی و انتخاب یکی از آن‌ها جهت خرید، کار بسیار دشواری خواهد بود. به همین خاطر، ما در اینجا سعی کرده‌ایم بهترین هندست‌های این شرکت را برای شما معرفی کنیم تا موقع خرید کار راحتی داشته باشید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

برای مطالعه کامل این مقاله تحت عنوان «بهترین گوشی‌های هوشمند موتورولا در سال ۲۰۲۰» به این نشانی بروید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید