شایعه: اطلاعات جدیدی در مورد نسخه‌ی بعدی Call of Duty منتشر شد

۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

به‌تازگی یک منبع غیررسمی اطلاعات مختلفی را در رابطه با نسخه‌ی بعدی سری Call of Duty  منتشر کرده است. طبق ادعای این منبع، نسخه‌ی بعدی این مجموعه ریبوت Call of Duty: Black Ops خواهد بود.

در حالی که به‌تازگی بخش بتل رویال بازی Call of Duty: Modern Warfare تحت عنوان Warzone منتشر شده، استودیوهای داخلی شرکت اکتیویژن (Activision) مشغول کار برروی نسخه‌ی جدید این مجموعه هستند. بنابر شایعات و اطلاعات منتشر شده از سوی یک منبع غیررسمی، به نظر می‌رسد که ریبوت Call of Duty: Black Ops، نسخه‌ی بعدی این سری خواهد بود. در همین حال، این منبع اطلاعاتی را در خصوص این نسخه منتشر کرده است.

طبق اطلاعاتی که از سوی کانال یوتیوب TheGamingRevolution منتشر شده، ریبوت عنوان Call of Duty: Black Ops با استفاده از موتور گرافیکی بازی Call of Duty: Modern Warfare ساخته شده است و داستان آن همانند نسخه‌ی اصلی Black Ops، در زمان جنگ سرد دنبال می‌شود و این نسخه به طور ویژه برروی جنگ ویتنام تمرکز دارد. به گفته‌ی این منبع، این ریبوت با هدف ارائه‌ی عناصر و صحنه‌های واقع‌گرایانه‌تر نسبت به نسخه‌ی Modern Warfare ساخته شده و شخصیت‌های مشهوری مانند الکس میسون (Alex Mason) و فرانک وودز (Frank Woods) با صداپیشه‌هایی جدید در این نسخه حضور دارند.

همچنین این منبع اطلاعاتی را در خصوص بخش چندنفره‌ی بازی منتشر کرد. طبق ادعای TheGamingRevolution، به نظر می‌رسد که ریبوت Call of Duty: Black Ops در هنگام عرضه دارای حالت بتل رویال نخواهد بود؛ با این وجود، یک حالت مخصوص Black Ops به بخش بتل رویال Call of Duty: Warzone اضافه خواهد شد. نقشه‌های بخش چندنفره‌ی Call of Duty 2020 از نظر طراحی شباهت زیادی به عنوان Call of Duty: Black Ops 4 دارد. با این حال، نقشه‌هایی در مقیاس بزرگ نیز بخشی از این بازی خواهد بود. همچنین بخش زامبی نیز در این نسخه قرار دارد

این منبع اطلاعات خود را در یک ویدئو منتشر کرده است که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این لینک مراجعه بفرمایید. با توجه به اینکه اطلاعات منتشر شده به صورت رسمی تایید نشده‌اند، فعلا نمی‌توان از صحت و درستی آن‌ها اطمینان حاصل کرد. بنابراین اطلاعات ارائه شده در قالب شایعه منتشر گردیده‌اند.

نظر شما در خصوص اطلاعات منتشر شده از نسخه‌ی بعدی Call of Duty چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید