بازی و سرگرمی در قاب گیمفا | گیمفان، ویژه‌ی نوروز ۱۳۹۹؛ به زودی

۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

سلام به همه‌ی گیمفایی‌ها. امیدوارم حالتان خوب باشد و آخرین روزهای سرد زمستانی را گرم و پربازی را سپری کنید. نوروز ۱۳۹۹ با قسمت ویژه‌ی آیتم ویدئویی جدید «گیمفان» در خدمت شما خواهیم. در قسمت ویژه‌ی گیمفان علاوه بر معرفی بازی‌های جدید و تاریخ انتشار آن‌ها و مروری بر رازها یا نکاتی که در این بازی‌ها پنهان هستند با آیتم‌های ویژه‌‌ی دیگری نیز همراه شما خواهیم بود.

آیتم گیمفان حدود هفت ماه پیش کار خود را آغاز کرد و در این مدت سعی بر این داشتیم تا بتوانیم مجموعه‌ای از بهترین مطالب و محتویات را با بالاترین کیفیت ممکن به شما کاربران و همراهان همیشگی گیمفا ارائه دهیم. همان طور که می‌دانید در روزهای پایانی سال ۱۳۹۸ هستیم و دیگر زمانی به آغاز سال جدید باقی نمانده است. نظر به استقبال همیشگی شما ابتدا در نظر داشتیم تا قسمت جدید مجله‌ی ویدئویی گیمفان را در اسفند ماه منتشر کنیم اما در نهایت با مشورت و همکاری تیم گیمفا، تصمیم بر این شد تا در قسمت جدید گیمفان، آیتم‌های جذاب و ویژه‌ای را در نظر بگیریم و قسمت جدید آن را در نوروز ۱۳۹۹ خدمت تمام شما کاربران و همراهان همیشگی گیمفا تقدیم کنیم.

قسمت نهم و ویژه‌ی نوروز مجله ویدئویی گیمفان در تاریخ سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ از طریق وب‌سایت گیمفا در دسترس خواهد بود و شما می‌توانید تیزر قسمت جدید گیمفان را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید