بازی Octopath Traveler برروی نینتندو سوییچ دو میلیون نسخه فروش داشته است

۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

شرکت نینتندو کمی پیش از طریق توییتر اعلام کرد که فروش بازی Octopath Traveler به دو میلیون نسخه رسیده است که عملکردی عالی برای یک آی‌پی جدید در سبک نقش آفرینی ژاپنی محسوب می‌شود. به همین مناسبت، این بازی هم‌اکنون با تخفیف ۵۰ درصدی ارائه می‌شود.

آخرین باری که اطلاعاتی از عملکرد تجاری Octopath Traveler منتشر شد، آگوست ۲۰۱۸ بود که خبر رسید تاکنون ۱ میلیون نسخه از بازی به فروشگاه‌ها ارسال شده است؛ دقیقاً سه هفته پس از این‌که بازی برای اولین بار تخفیف خورد. حال آمار جدید نشان می‌دهند که فروش این عنوان نقش آفرینی محبوب با روند ثابتی ادامه داشته تا در نهایت به دو میلیون نسخه رسیده است.

به مناسبت موفقیت Octopath Traveler، شما می‌توانید این بازی را برای مدتی محدود با تخفیف ۵۰ درصدی در فروشگاه دیجیتالی نینتندو تهیه کنید؛ برای مثال، قیمت فعلی بازی در منطقه‌ی آمریکا هم‌اکنون معادل ۲۹/۹۹ دلار  و در منطقه‌ی بریتانیا برابر ۲۴/۹۹ پوند است.

نسخه‌ی نینتندو سوییچ Octopath Traveler تا تاریخ پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ (۲ آوریل ۲۰۲۰) با تخفیف ۵۰ درصدی در سراسر جهان ارائه خواهد شد. پس اگر بازی در گذشته توجه شما را جلب کرده بود اما در خرید آن تردید داشتید، حالا بهترین زمان برای تجربه‌ی داستان پر فراز و نشیب هشت مسافر است.

بازی Octopath Traveler هم‌اکنون برروی کنسول نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی را از این آدرس مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید