بازی Sky: Children of the Light برروی نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

تیم سازنده‌ی Sky: Children of the Light امروز در خبر خوبی اعلام کرد که این بازی در آینده‌ای نزدیک برروی کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد. همچنین تریلری از این نسخه منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Sky: Children of the Light از سری عناوین مهیج به سبک ماجراجویی است که ابتدا سال گذشته برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS منتشر شد. در این بازی باید در نقش یکی از شخصیت‌های اصلی به آسمان رفته و ماجراجویی خود را آغاز کنید. دشمنان زیادی هم سعی دارند تا مانع از رسیدن به اهدافتان شوند. از ویژگی‌های خوب بازی می‌توان به ماموریت‌های متنوع و گیم‌پلی جذاب اشاره کرد. اگر از دوست داران عناوین در این سبک باشید، بدون شک Sky: Children of the Light انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. قابل ذکر است که استودیوی دت‌گیم‌کمپانی (thatgamecompany) وظیفه‌ی ساخت بازی را به عهده داشته است.

بازی فوق تابستان امسال در تاریخی نامشخص برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. به نقل از سازندگان، این بازی ممکن است برروی سایر کنسول‌ها نیز در دسترس قرار گیرد که خبر مربوط به آن در آینده منتشر خواهد شد. در پایان می‌توانید تریلری از این نسخه را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید