نسخه‌ی آزمایشی Predator: Hunting Grounds به زودی منتشر خواهد شد

۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

تیم سازنده‌ی بازی Predator: Hunting Grounds قصد دارد در آینده‌ی نزدیک یک نسخه‌ی آزمایشی از این عنوان را به صورت رایگان در اختیار تمامی کاربران قرار دهد.

بازی Predator: Hunting Grounds اولین بار در ماه می سال ۲۰۱۹ و در جریان مراسم State of Play معرفی شد. با نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی، تیم سازنده بیشتر تمرکز خود را برروی بهینه‌سازی‌های نهایی و رفع مشکلات احتمالی این عنوان گذاشته است. با هدف یافتن ایرادات موجود در بازی، تیم سازنده قصد دارد یک نسخه‌ی آزمایشی از این عنوان را در اختیار کاربران قرار دهد.

امروز استودیوی ایل‌فانیک (IllFonic) با انتشار پیامی در حساب توییتر خود بیان کرده است که نسخه‌ی آزمایشی بازی در تاریخ ۹ فروردین ماه سال آینده (۲۸ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. علاوه بر این، به لطف پشتیبانی بازی از قابلیت بازی میان‌پلتفرمی، کاربران هر دو پلتفرم می‌توانند از تجربه‌ی بازی در کنار یکدیگر لذت ببرند. این نسخه از بازی به مدت ۳ روز در دسترس خواهد بود.

بازی Predator: Hunting Grounds یک عنوان تیراندازی چندنفره‌ی ۱ در مقابل ۵ است که بسته به تیم انتخابی شما، یکی از دو زاویه‌ی دید اول‌شخص و سوم‌شخص را در اختیار شما قرار خواهد داد. در طول هر مسابقه، یکی از بازی‌بازان نقش Predator و ۵ بازی‌باز دیگر نقش اعضای یک تیم که تلاش دارد از جنگل فرار کند را ایفا خواهند کرد. به عنوان شکارچی، تیم سازنده دوربین سوم‌شخص را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید شکار خود را به راحتی پیدا کنید. علاوه بر این، سلاح‌ها و امکانات مختلفی در اختیار فرد شکارچی قرار خواهد گرفت تا بتواند به روش‌های مختلف شکار خود را از پا درآورد.

در مقابل، اعضای تیم Fireteam برای پیروزی و بقا به یک نقشه‌ی دقیق و حساب شده، همکاری تیمی و مهارت بالا در تیراندازی نیاز خواهند داشت. برای یافتن راه خروج از جنگل، شما باید ماموریت‌های مختلفی را در محیط جنگل انجام دهید. بر خلاف شکارچی، اعضای Fireteam می‌توانند از میان کلاس‌های مختلفی با توانایی‌ها خاص موجود یکی را به دلخواه انتخاب کنند. با پیشرفت در بازی، سلاح‌ها و امکانات بیشتری در اختیار هر دو تیم قرار خواهد گرفت.

بازی Predator: Hunting Grounds در تاریخ جمعه ۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ ( ۲۴ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید آخرین تریلر منتشر شده از این بازی را از طریق این لینک مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید