تریلری از شخصیت Eustass Kid بازی One Piece: Pirate Warriors 4 منتشر شد

۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) امروز هم دست به کار شد و تریلر دیگری از بازی One Piece: Pirate Warriors 4 را در اختیار هواداران قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد این تریلر باشید.

عناوین مبارزه‌ای همیشه نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. One Piece: Pirate Warriors 4 را می‌توان یکی از همین بازی‌ها دانست که بدون شک با گیم‌پلی جذابی که دارد، عده‌ی زیادی را سرگرم خواهد کرد. سازندگان نیز برای بازی شخصیت‌های بسیاری را طراحی کرده‌اند تا شاهد اثر بی‌نقصی باشیم. جالب است بدانید که نسخه‌های قبلی این سری در گذشته طرفداران بسیاری پیدا کرد و همین موضوع باعث ساخت نسخه‌ی چهارم شد. دو استودیوی کوئی تکمو (Koei Tecmo) و بندای نامکو به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند.

بندای نامکو چند روز قبل از اضافه شدن شخصیتی به نام Eustass Kid برای One Piece: Pirate Warriors 4 خبر داد که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. حال برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این کاراکتر در دسترس قرار گرفته است. بازی ذکر شده در تاریخ ۸ فروردین ۱۳۹۹ (۲۷ مارس ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید