کارگردان NieR از نمایشی طولانی در استریم پیش رو خبر داد

26 اسفند 1398 - 12:00

در پایان این ماه، ما سه استریم مختص سری NieR خواهیم داشت. این فرنچایز در واقع تنها دو بازی دارد: NieR و NieR: Automata. عنوان اول طرفداران چندانی نداشت و گروه کوچکی از افراد به آن جذب شدند. اما Automata یک موفقیت عظیم بود و مردم هم برای دیدن آینده‌ی آن به شدت هیجان‌زده هستند. ما امیدواریم که در این نمایش اطلاعات جدیدی در مورد یک عنوان جدید از این سری وجود داشته باشد. و البته، کارگردان عجیب و غریب این سری هم در نمایش خواهد بود. نمایش احتمالا بسیار طولانی خواهد بود و یوکو تارو (Yoko Taro) همه‌ی تماشاچیان را به آماده کردن چند لیوان نوشیدنی توصیه کرده است.

تارو از طریق حساب توییتری رسمی خود گفت برنامه‌ی تاک شو (talk show) که به عنوان بخشی از استریم‌ها به میزبانی شخص او برگزار خواهد شد، ۵ ساعت به طول خواهد انجامید. او گفت بیشتر این زمان به نوشیدن سپری خواهد شد و به تماشاچیان هم توصیه کرد که چند لیوانی برای خودشان به همراه بیاورند.

دو استریم دیگر، حاوی یک کنسرت و یک نمایش روی صحنه خواهند بود و در ۱۰ فروردین ۱۳۹۸(۲۹ مارس ۲۰۲۰) پخش خواهند شد. امید داریم در میان این نوشیدن‌ها، حداقل یک اعلامیه‌ی جدید داشته باشیم. اسکوئر انیکس (Square Enix) اخیرا یک نشان تجاری جدید برای نخستین عنوان NieR ثبت نمود، بنابراین یک ریمستر یا ریمیک در میان احتمالات قوی قرار دارد. باید صبر کرد و دید. اگر شما هم هنوز موفق به تجربه‌ی این عنوان موفق نشده‌اید، دعوتتان می‌کنم به مطالعه‌ی نقد و بررسی این بازی با عنوان جایی که احساس در قلب فلز جوانه می زند / نقد و بررسی بازی NieR: Automata به قلم سعید آقابابایی.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید