موسیقی گیمفا | موسیقی‌های متن بازی Max Payne 2

۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی گیمفا؛ امیدوارم حالتان خوب باشد. درآخرین روزهای سرد زمستانی بار دیگر با بخش «موسیقی‌ گیمفا» همراه شما هستیم. به مانند گذشته، در این بخش سعی داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. در جدیدترین قسمت، به سراغ موسیقی‌های بازی محبوب Max Payne 2 رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

این روزها دیگر در اواخر نسل هشتم به سر می‌بریم . اما بگذارید بگویم با اینکه نسل بسیار خوب و رویایی را پیش روی گذاشتیم اما نسل هشتم یک چیز مهم کم داشت؛ نسل هشتم یک Max Payne کم داشت تا بار دیگر  خاطرات خود را با یکی از محبوب‌ترین عناوین نسل ششم زنده کنیم. بدون شک از بازی Max Payne 2 صحبت می‌کنیم عنوانی که در نسل ششم خیلی زود جای خود را در قلب میلیون‌ها بازی‌باز جا کرد و داستان بی‌نظیر آن به همراه گیم‌پلی کم نقص این بازی باعث شده‌اند تا Max Payne 2 به یک اثر جاودانه تبدیل شد.

اما در کنار داستان قدرتمند، این موسیقی‌های فوق العاده‌ی این بازی بوده‌اند که نقش مهمی را  به عهده داشته‌اند. موسیقی‌های بازی با سکانس‌های مختلف آن از جمله سکانس‌های اکشن و احساسی و همچنین اتمسفر بازی کاملا هم‌خوانی داشتند و به قدری زیبا و فوق العاده ساخته‌ شده‌اند که می‌توان آن را یک شاهکار خطاب کرد. هر بازی‌بازی حتی اگر یک بار به موسیقی‌های این عنوان گوش داده باشد، هرگز آن را از یاد نمی‌برد.

بر همین اساس این هفته به سراغ موسیقی‌های متن بازی Max Payne 2 رفته‌ایم. شما می‌توانید موسیقی‌های این بازی را از طریق لینک‌های قرار داده شده دانلود کنید:

دانلود آلبوم موسیقی‌های بازی Max Payne 2 با کیفیت MP3

Max Payne 2 – Main Theme

6
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید