اطلاعات جدیدی از بسته الحاقی The Foundation بازی Control منتشر شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

همان‌طور که می‌دانید، رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) قصد دارد دو بسته الحاقی داستانی را برای جدیدترین بازی خود یعنی Control عرضه کند. حال به تازگی اطلاعات جدیدی از اولین بسته بازی منتشر شده است.

بسته اول بازی که The Foundation نام دارد، از بازی‌بازان می‌خواهد دلیل ناپدید شدن Helen Marshall را بررسی کنند؛ یکی از شخصیت‌های فرعی Control که به طرز مرموزی در بخش‌های پایانی ناپدید شد. با توجه به شواهد، به نظر می‌رسد که Marshall تصمیم گرفته بود تا بخش‌های عمیق‌تر Old House را بررسی کند؛ یکی از احتمالاتی که در تیزر جدید این بسته نیز به آن اشاره شده است.

دانلود ویدئو

بازی‌بازانی که Control را تجربه کرده‌اند حتماً با نام این بسته آشنایی دارند و می‌دانند که به چه چیزی اشاره می‌کند. همان‌طور که می‌دانید، در طول داستان بازی تنها به صورت محدودی شاهد این منطقه بودیم. البته هنوز مشخص نیست که آیا در بسته The Foundation شاهد بخش‌های بیشتری از این منطقه خواهیم بود یا خیر.

بسته الحاقی The Foundation در تاریخ پنجشنبه ۷ فروردین ماه ۱۳۹۹ (۲۶ مارس) در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. از طرف دیگر، امسال شاهد یک بسته الحاقی دیگر نیز خواهیم بود که ظاهراً قصد دارد Control را به یکی دیگر از ساخته‌های محبوب رمدی یعنی Alan Wake متصل کند.

بازی Control هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. ساخته‌ی رمدی یکی از بهترین عناوین سال گذشته بود. اگر تاکنون این بازی را تجربه نکرده‌ و هنوز نسبت به تهیه‌ی آن تردید دارید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی ویدئویی و هایلایت اختصاصی آن را مشاهده کنید. علاوه بر این، Control جدیدترین تکنولوژی‌های موتور بازی‌سازی نورث‌لایت (Northlight) این استودیو را به نمایش می‌گذارد. پس اگر به مباحث فنی بازی علاقه‌مند هستید، بد نیست به ویدئوی تحلیل فنی این عنوان نیز نگاهی بیاندازید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید