Prince of Persia در یک رویداد با زمان محدود به For Honor خواهد آمد

۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

در سال ۲۰۰۳ میلادی، یوبی‌سافت با انتشار عنوان Prince of Persia: The Sands of Time سری بازی‌های Prince of Persia را ریبوت کرد. این بازی با پلتفرمینگ و اکشن به شدت روان و بهینه‌ای که حتی در مقایسه با بازی‌های امروز داشت، به شدت محبوب شد. این سری سپس چند دنباله‌ی دیگر هم دریافت کرد اما از سال ۲۰۱۰ بالاخره کار خودش را متوقف نمود. Prince of Persia حالا بازگشته است… تقریبا.

یوبی‌سافت اعلام کرده است که Prince of Persiaی مشهور، به عنوان For Honor خواهد آمد. پرنس در یک رویداد زمان‌مند، به عنوان دشمنی قدرتمند در بازی ظاهر خواهد شد و با بازیکنان مقابله خواهد نمود. تیمی که او را شکست دهد امتیاز اضافی دریافت خواهد کرد. نقشه‌ی بازی هم تغییر خواهد کرد تا سلاح‌ها، executionها، لباس‌ها و باقی موارد سری Prince of Persia را پوشش دهد.

این بازگشتی نبود که هواداران این سری ماجراجویی پلتفرمر انتظارش را داشتند، اما فکر می‌کنم حداقل نشان می‌دهد که یوبی‌سافت این سری را فراموش نکرده است. این رویداد در دو بخش اجرا خواهد شد که بخش نخستین آن از امروز و دومین بخش از ۲۹ اسفند (۱۹ مارس) شروع می‌شود. شما می‌توانید نقد و بررسی آخرین بسته الحاقی For Honor را با عنوان این نبرد تا پای جان ادامه دارد | نقد و بررسی نسخه For Honor: Marching Fire به قلم مصطفی زاهدی در وب‌سایت گیمفا مطالعه بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید