شخصیت Eustass Kid به بازی One Piece: Pirate Warriors 4 اضافه شد

۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) امروز به معرفی یکی دیگر از شخصیت‌های بازی One Piece: Pirate Warriors 4 پرداخت. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری One Piece: Pirate Warriors آشنایی دارند و به تجربه‌ی نسخه‌های آن برروی کنسول‌های مختلف پرداخته‌اند. به دلیل استقبال خوب بازی‌بازان از این سری، سازندگان برای ساخت نسخه‌ی چهارم اقدام کرده‌‌اند. همچنین آن‌ها تریلرهایی از این بازی را در دسترس قرار دادند که واکنش مثبت منتقدان زیادی را به همراه داشت. قابل ذکر است که استودیوی کوئی تکمو (Koei Tecmo) و بندای نامکو به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند.

بندای نامکو در روزهای اخیر اعلام کرده است که One Piece: Pirate Warriors 4 از شخصیت‌های متنوع و جالبی برخوردار خواهد بود. این استودیو چند وقت پیش به معرفی دو شخصیت به نام‌های Kaido و Charlotte Linlin هم پرداخت که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. گفته می‌شود که یکی دیگر از شخصیت‌های جالب بازی Eustass Kid نام دارد که توسط بازی‌بازان قابل انتخاب خواهد بود. بازی ذکر شده در تاریخ ۸ فروردین ۱۳۹۹ (۲۷ مارس ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید