ساخت نسخه‌ی جدید The Witcher پس از انتشار Cyberpunk 2077 آغاز خواهد شد

۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

آخرین نسخه از مجموعه‌ی The Witcher در سال ۲۰۱۵ میلادی منتشر شد و توانست با دریافت نقدها و نمرات عالی از سوی منتقدین، به عنوان بهترین بازی سال انتخاب شود. حال پس از گذشت ۵ سال، به‌تازگی استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) اعلام کرده است که پس از انتشار بازی Cyberpunk 2077، فرآیند توسعه‌ی نسخه‌ی بعدی The Witcher آغاز خواهد شد.

طبق گزارش جدید وب‌سایت Eurogamer Poland، آقای آدام کیچینسکی (Adam Kicinski) از سی‌دی پراجکت رد تایید کرد که این استودیو از قبل یک طرح مفهومی جدید را برای یک بازی تک‌نفره خلق کرده‌اند و منتظر شروع روند توسعه‌ی آن هستند. این مورد به طور ضمنی ساخت نسخه‌ی جدید The Witcher را پس از از عرضه‌ی Cyberpunk 2077 تایید کرد. در حال حاضر، این استودیوی لهستانی برروی ساخت و توسعه‌ی Cyberpunk 2077 تمرکز کرده است. آقای کیچینسکی در ادامه تایید کرد که آن‌ها به ساخت بازی‌های مختلف در جهان The Witcher و Cyberpunk 2077 ادامه خواهند داد.

در طی این جلسه، آقای کیچینسکی تاکید کرد که این بازی جدید از مجموعه‌ی The Witcher، نسخه‌ی چهارم آن نخواهد بود. وی در ادامه توضیح داد که پس از عرضه‌ی Cyberpunk 2077 در ماه سپتامبر سال جاری میلادی، یک تیم کوچک از سی‌دی پراجکت رد کار برروی نسخه‌ی جدید The Witcher را ادامه خواهند داد. همچنین دو تیم بزرگ دیگر از این استودیو نیز برروی بخش چندنفره‌ و بسته‌های الحاقی Cyberpunk 2077 کار خواهند کرد.

نسخه‌ی سوم The Witcher در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و در ماه اکتبر ۲۰۱۹ میلادی نیز برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه گردید. سی‌دی پراجکت رد در هنگام عرضه‌ی عنوان The Witcher 3 اعلام کرد که این اثر آخرین بازی با تمرکز برروی شخصیت گرالت خواهد بود. انتظار می‌رود در نسخه‌ی جدید این مجموعه با داستان و ماجراجویی‌های جدیدی روبه‌رو شویم. با این وجود، هنوز این بازی به طور کامل وارد مرحله‌ی ساخت نشده است.

بازی Cyberpunk 2077، جدیدترین اثر سی‌دی پراجکت رد، در تاریخ پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ( ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا عرضه خواهد شد.ا

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید