یوبی‌سافت در حال بررسی گزینه‌ها برای جایگزینی برنامه‌های E3 2020 با رویدادی دیجیتالی است

E3 ، اخبار ، اخبار بازی ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵

تاثیرات شیوع ویروس کرونا بر دنیای بازی‌های ویدئویی از عدم حضور شرکت سونی در رویداد PAX East 2020 شروع شد و سپس به سایر شرکت‌ها، عقب افتادن رویداد GDC و لغو شدن اخیر E3 2020 سرایت پیدا کرد. روی دادن همه‌ی این اتفاقات در کم‌تر از یک ماه!

به‌دنبال لغو برگزاری بزرگ‌ترین رویدادِ سالِ بازی‌های ویدئویی، برنامه‌ی بسیاری از شرکت‌ها دچار مشکل و نیازمند تغییر شدند؛ به عنوان مثال مایکروسافت که قرار بود حضور فعالی در E3 2020 داشته باشد هم‌اکنون در حال تهیه‌ی تدارک برای برگزاری رویدادی دیجیتالی است و آن‌طور که از شایعات برمی‌آید، برنامه‌های برادران وارنر برای معرفی نسخه‌ی جدید سری‌های Batman, Harry Potter و بازی بعدی راک‌استدی (Rocksteady) نیز بهم خورده‌اند.

یوبی‌سافت (Ubisoft) هم به‌عنوان یکی از شرکت‌های همیشه فعال در E3 از این قاعده مستثنی نیست. به‌تازگی حساب رسمی این شرکت در شبکه‌ی اجتماعی توییتر با انتشار تصویری اعلام کرده است در حال بررسی گزینه‌های موجود برای جبران لغو شدن رویداد E3 2020 و معرفی بازی‌های جدید است:

سلامت و تندرستی تیم‌ها، بازی‌بازان و همکاران‌مان اولیت اصلی ما هستند. بنابراین باوجود این‌ که ناامید شده‌ایم اما کاملاً از تصمیم ESA (سازمان برگزار کننده‌ی رویداد E3) حمایت می‌کنیم. در حال حاضر E3 به‌عنوان فرصتی برای این‌که ما به‌ عنوان یک جامعه‌ی متحد دور هم جمع شویم و عشق و علاقه‌مان نسبت به بازی‌های ویدئویی را با یک‌دیگر به‌اشتراک بگذاریم محسوب می‌شود و در آینده نیز همین‌طور خواهد بود.

ما در حال بررسی سایر گزینه‌ها جهت برگزاری رویدادی دیجیتالی هستیم که بتوانیم تمام اخبار هیجان‌انگیزی که برای انتشارشان برنامه‌ریزی کرده بودیم را به‌اشتراک بگذاریم. گوش به‌زنگ اطلاعات بیشتر باشید!

از E3  و حواشی مربوط به آن‌که بگذریم، پیشنهاد می‌کنیم اگر از هواداران این شرکت فرانسوی هستید، ویدئوی اختصاصی گیمفا از معرفی برترین عناوین یوبی‌سافت که به‌کوشش سعید آقابابایی تهیه شده است را از دست ندهید.

12345678910(14 رای, میانگین آرا 9٫21 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید