تکفارس؛ بهترین لپ‌تاپ‌های مناسب مدرسه در سال ۲۰۲۰

۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲

شما وقتی به دنبال خرید یک لپ‌تاپ مدرسه هستید طبیعتا مثل لپ‌تاپ گیمینگ نگران خرید یک دستگاه قدرتمند با جدیدترین پردازنده و رم بالا نیستید. با این حال، لپ‌تاپی که برای انجام کارهای مدرسه نیاز دارید باید دارای مشخصات کافی برای اجرای روان برنامه‌ها و اتصالات کافی مانند پورت‌های USB و شاید یک درایو CDR برای برآورده کردن نیازهای مختلف مطالعه‌ای باشد. از آنجاییکه در مدارس اغلب از سرویس‌های آنلاین اشتراکی  مانند آفیس ۳۶۵ یا گوگل کلس‌روم استفاده می‌شود، حجم هارددیسک واقعا موضوع مهمی نیست مگر اینکه بخواهید لپ‌تاپی برای کارهایی بیش از تکالیف مدرسه بخرید.

اما مهم‌تر از همه این‌ موارد، لپ‌تاپی که برای مدرسه می‌خرید باید اندازه مناسب و ظرفیت باتری کافی داشته باشد. لپ‌تاپ‌های‌ بزرگ و سنگین برای بچه‌های مدرسه اصلا مناسب نیستند؛ چراکه حمل آن‌ها بسیار دشوار خواهد بود. ظرفیت باتری لپ‌تاپ هم باید به‌اندازه‌ای باشد که با یک‌ بار شارژ بتوان کارهای مدرسه را بدون نگرانی انجام داد.

بنابراین، سخت‌افزار مناسب، قابلیت حمل و اتصالات کافی چیزهایی هستند که باید هنگام خرید یک لپ‌تاپ مدرسه در نظر داشته باشید. ضمنا خوب است که لپ‌تاپ‌های ارزان‌تر را هم جزو انتخاب‌های خود در نظر بگیرید، برای اینکه لپ‌تاپ‌های رده‌بالا ممکن است برای همه مناسب نباشند و در محیط‌های شلوغ مدارس لپ‌تاپ‌های مقرون‌به‌صرفه گزینه مناسب‌تری خواهند بود.

ما با در نظر گرفتن همه موارد فوق سعی کرده‌ایم بهترین لپ‌تاپ‌های مدرسه‌ای را برای شما معرفی کنیم تا انتخاب‌های بهتری داشته باشید.

برای مطالعه کامل این مقاله تحت عنوان «بهترین لپ‌تاپ‌های مناسب مدرسه در سال ۲۰۲۰» به این نشانی بروید.

0
0

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.