به‌روزرسان ۱٫۰۸ بازی Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر شد

۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) به‌روزرسان ۱٫۰۸ بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را منتشر کرد. طبق اطلاعات منتشر شده، در این به‌روزرسان علاوه بر رفع برخی از ایرادات کلی، مشکلات مربوط به اچیومنت‌ها نیز برطرف گردیده است.

به‌روزرسان ۱٫۰۸ بازی Star Wars Jedi: Fallen Order هم‌اکنون برروی هر سه پلتفرم اصلی در دسترس قرار دارد. آقای اندرو جانسون (Andrew Johnson)، مدیر بخش انجمن الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، توضیحاتی را در خصوص این به‌روزرسان ارائه داده است:

تیم توسعه‌دهنده امروز یک به‌روزرسان جدیدی را برای Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر کرد که هم‌اکنون برروی همه‌ی پلتفرم‌ها در دسترس قرار دارد.. در این به‌روزرسان، به طور ویژه مشکلات مربوط به عدم کسب تروفی و اچیومنت که برخی از بازی‌بازان با آن روبه‌رو بودند، برطرف گردیده است.

عرضه‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order در سال گذشته‌ی میلادی با موفقیت بسیاری همراه شد؛ به طوری که این بازی توانست علاوه بر دریافت نمرات عالی از سوی منتقدین، فروش قابل قبولی را نیز داشته باشد. در همین راستا، چندی پیش گزارشی مبنی بر توسعه‌ی دنباله‌ی این عنوان منتشر گردید.

Star Wars Jedi: Fallen Order هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این اثر را به قلم آریا مقدم و از طریق این لینک مطالعه بفرمایید. اگر به بررسی مقایسه‌ی گرافیکی و بررسی عملکرد فنی بازی‌ها در پلتفرم‌های مختلف علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی تحلیل فنی این عنوان را مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید