گیفت کارت
گیفت کارت

ویدئوی تازه‌ای از حالت بتل رویال Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

حالت Warzone بازی Call of Duty: Modern Warfare که همان حالت مرسوم بتل رویال است، قصد دارد تا تغییرات جالبی را در فرمول قدیمی این ژانر به وجود آورد. حال ویدئوی تازه‌ای از این حالت فاش شده است که تماشای آن، خالی از لطف نیست.

با آغاز فصل دوم Call of Duty: Modern Warfare، شایعات مبتنی بر انتشار یک حالت بتل رویال از این بازی آغاز شد و حال پس از گذشت حدود یک ماه، تنها باید منتظر اعلام رسمی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) باشیم. طبق اطلاعات منتشر شده، بخش بتل رویال این بازی که ظاهرا Warzone نام دارد، تغییراتی را در فرمول اصلی این سبک به وجود می‌آورد و به جای ۱۰۰ نفر، شاهد مبارزه‌ی ۱۵۰ نفر به صورت همزمان خواهیم بود.

همچنین یک ویژگی فوق‌العاده‌ جالب، قابلیت بازگشتن به زمین بازی حتی پس از مردن است. به این ترتیب که شما پس از مرگ، وارد یک زندان گولاگ می‌شود که تمام افرادی که در بازی اصلی مرده‌اند، در آن حضور دارند. در صورت کشتن تمامی افراد حاضر در زندان، می‌توانید دوباره به بازی بازگردید. البته باید گفت که تمامی این اطلاعات هنوز تایید رسمی نشده‌اند و باید تا اعلام رسمی سازندگان برای این موضوع‌ها منتظر بمانیم. در نهایت در ادامه ویدئویی را که یوتیوبر به نام Chaos فاش کرده است را می‌بینیم. این ویدئو هنوز رسما تایید نشده است و سریعا توسط اکتیویژن (Activision) پاک شد. در این ویدئو می‌توانید شاهد توضیح اطلاعات جالبی از این حالت همانند تعداد نفرات، نقشه و قابلیت خرید Killstreakها باشید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

البته شایعاتی هم در مورد ۲۰۰ نفره بودن مسابقات Warzone به گوش می‌رسند. همچنین گفته می‌شود که نقشه‌ی این حالت، متشکل از چند نقشه‌ی حالت Spec Ops خواهد بود. در مورد تاریخ عرضه‌ی حالت Warzone، باید گفت که انتظار می‌رود این بازی در اواسط ماه مارس یا حتی فردا، دهم مارس، منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید