تریلر گیم‌پلی شخصیت Spawn در بازی Mortal Kombat 11 منتشر شد

۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

شخصیت Spawn آخرین شخصیت کامبت پک بازی Mortal Kombat 11 است که هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد و امروز نیز تریلر گیم‌پلی این شخصیت توسط استودیو‌ی ندررلم‌ (NetherRealm Studios) منتشر شد که می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید.

همانطور که می‌توانید در تریلر گیم‌پلی ببینید، زنجیر‌ها و شنل شخصیت Spawn نقش مهمی را در مبارزات او ایفا می‌کنند. شنل به این شخصیت اجازه می‌دهد تا بتواند ثانیه‌هایی را در هوا به پرواز در بیاید و از ضربات در امان بماند. پرواز کردن با شنل سرعت کم‌تری نسبت به پرش معمولی دارد، اما روش بسیار خوبی برای دور ماندن از حملات رقیب است.

اما از طرفی دیگر، زنجیر‌های این شخصیت در مبارزه به صورت نزدیک و همچنین از راه دور بسیار بی‌رحم و خطرناک هستند. لازم به ذکر است که Spawn می‌تواند برای ثانیه‌هایی غیب شود و در همان هنگام نیز حملات خود را به صورت مهلک‌تر انجام دهد.

در آخر باید اشاره کنم که وظیفه‌ی صداگذاری شخصیت Spawn بر عهده‌ی صداپیشه‌ی افسانه‌ای یعنی کیت دیوید (Keith David) بوده است. شخصیت Spawn در تاریخ ۲۷ اسفند ماه ۱۳۹۹ (۱۷ مارس ۲۰۲۰ میلادی) برای دارندگان کامبت پک بازی Mortal Kombat 11 در دسترس قرار خواهد گرفت.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید