تاریخ انتشار بسته الحاقی Big Merry Cruise بازی Shenmue 3 مشخص شد

۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

تیم سازنده‌ی Shenmue 3 امروز تاریخ دقیق انتشار جدیدترین بسته الحاقی این بازی را مشخص کرد. اگر از علاقه‌مندان به این بازی هستید، ما را در ادامه همراهی کنید.

Shenmue 3 از سری عناوین به سبک اکشن و ماجراجویی است که در سال ۲۰۱۹ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت. با این حال، فروش این بازی از نگاه سازندگان چندان مورد رضایت نبوده و آن‌ها سعی در افزایش هواداران دارند. چندی پیش اطلاعاتی از نخستین بسته الحاقی این بازی عرضه شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. قابل ذکر است که دو استودیوی وای‌اس نت (Ys Net) و دیپ سیلور (Deep Silver) به ترتیب ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته‌اند.

طبق اخبار جدید پیرامون بازی Shenmue 3، مطلع شدیم که بسته الحاقی جدید این عنوان به نام Big Merry Cruise در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ (۱۷ مارس ۲۰۲۰ میلادی) به دست هواداران خواهد رسید. به وسیله‌ی این بسته قادر خواهید بود تا به کشتی جدیدی در بندر Niaowu دسترسی داشته و از سرگرمی‌های موجود در آن استفاده کنید. علاوه‌بر آن، چالش‌ها و جوایز تازه‌ای هم به بازی اضافه خواهد شد. در پایان برای آشنایی بیشتر با بازی ذکر شده می‌توانید نقد و بررسی آن را از طریق این صفحه مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید