شایعه: Call of Duty: Warzone دارای ۱۵۰ بازیکن و نقشه‌ای بزرگ خواهد بود

۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

با انتشار ویدئویی از بخش بتل رویال بازی Call of Duty Modern Warfare، اطلاعاتی از آن منتشر شده است که در ادامه به اتفاق یکدیگر آنان را مرور خواهیم کرد.

قطعا بسیاری از بازی‌بازان منتشر بخش بتل رویال Call of Duty Modern Warfare هستند و به تازگی با توجه به ویدئویی که از آن منتشر شده، اطلاعاتی از آن به دست کاربران رسیده است. البته باید دقت کنید که تمامی این اطلاعات هنوز در حد شایعه هستند و باید تا اعلام رسمی سازندگان برای این موضوع‌ها منتظر بمانیم.

طبق اطلاعات منتشر شده، بخش بتل رویال این بازی که به Warzone مشهور است، این سبک را یک پله ارتقا می‌دهد و اجازه می‌دهد تا ۱۵۰ بازیکن به صورت همزمان به مبارزه با یکدیگر بپردازند. همچنین بیان شده است که این بخش دارای حالت‌های یک نفره، دو نفره و سه نفره خواهد بود. شما همچنین می‌توانید مکان‌های مختلف را برروی نقشه‌ای که طبق شایعات بسیار بزرگ است، پینگ (Ping) کنید. بازی Call of Duty Modern Warfare این قابلیت را از عنوان Apex Legends قرض گرفته و امیدواریم که به بهترین نحو ممکن از آن استفاده کند.

علاوه بر این موارد، در هنگام آغاز بازی یک نفر مسئولیت پرش از وسیله‌ی نقلیه را دارد و بقیه‌ی افراد تیم به صورت خودکار پشت سر فرد اول به سمت زمین مبارزه خواهند رفت. البته می‌توانید تصمیم بگیرید که به صورت تک نفره نیز این کار را انحام دهید. نکته‌ی جالبی که این بخش معرفی کرده است، زمانی وارد عمل می‌شود که شما در مبارزه شکست بخورید. زمانی که شما سلامتی خود را به صورت کامل از دست می‌دهید، به صورت خودکار به یک زندان منتقل می‌شوید که دیگر افرادی که شکست خورده‌اند نیز در آن جا حضور دارند. در این بخش شما با دیگر بازیکنان مبارزه‌ای شبیه به حالت Gunfight را خواهید داشت و اگر در این مبارزه پیروز میدان باشید، دوباره به زمین اصلی بازگشته و به اصطلاح Respawn می‌شوید. در این میان‌، دوستان شما نیز می‌توانند به شما کمک کرده و به افراد دیگر داخل زندان سنگ پرتاب کنند.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا بخش بتل رویال بازی Call of Duty Modern Warfare عنوانی خواهد بود که شما را از بزرگان این سبک جدا کند و به سمت خود بکشاند؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید