شایعه: Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered در سال جاری منتشر خواهد شد

۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

اگر از آن دسته بازی‌بازانی هستید که اعتقاد دارید سری Call of Duty پس از نسخه‌ی Modern Warfare 2 دیگر هرگز نتوانست یک ندای وظیفه‌ی واقعی باشد، باید بگوییم اگر همه چیز طبق گزارش‌های اخیراً منتشر شده پیش برود می‌توانید پس از مدت‌ها با ریشه‌های این مجموعه تجدید میثاق کنید.

به‌تازگی کاربری در توییتر به‌نام Okami، ادعا کرده است سال جاری بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 بازسازی شده و به همراه بخش چندنفره در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. اگرچه Okami منبع داخلی نام‌آشنایی نیست اما پیش‌بینی‌های درست او در رابطه با انتشار حالت‌ Gunfight و بخش بتل رویال Warzone برای بازی Call of Duty: Modern Warfare 2019 باعث شده‌اند تا صحبت‌های او را جدی‌تر در نظر بگیریم.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered در سال جاری به همراه بخش چندنفره منتشر خواهد شد.

باتوجه به این‌که شرکت اکتیویژن (Activision) ماه گذشته اعلام کرده بود قصد دارد عناوین باز‌سازی شده‌ی جدیدی در سال جاری منتشر کند، شاید اعتماد به صحبت‌های Okami حتی آسان‌تر از قبل باشد اما نباید فراموش کرد تا زمان انتشار اخبار رسمی، همه چیز فقط در حد شایعه قرار دارد. به‌هر صورت چه کسی ممکن است از شنیدن دوباره‌ی صدای کاپیتان پرایس (Captain Price) با صداپیشگی بیل مورای (Bill Muray) زمانی که می‌گوید: “اون ضرب‌المثل قدیمی رو شنیدی که میگه دشمنِ دشمنِ من، دوست منه؟” خوش‌حال نشود؟

Call of Duty: Modern Warfare 2 در سال ۲۰۰۹ توسط اعضای اصلی و قدیمی استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و اکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شد. در صورت تمایل می‌توانید آلبوم موسیقی‌های متن این بازی را از طریق این نشانی دریافت کنید. همچنین اگر از هواداران مجموعه هستید پیشنهاد می‌کنیم پشت‌صحنه‌ی ساخت Call of Duty: Modern Warfare 2019 با زیرنویس فارسی اختصاصی را در سومین قسمت از کلوس‌آپ از دست ندهید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید