تریلر مقایسه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 3 با بازی اصلی منتشر شد

۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

وبلاگ رسمی پلی‌استیشن امروز تریلری جدید از بازی مورد انتظار Resident Evil 3 را منتشر و در آن به مقایسه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده و نسخه‌ی اصلی که در سال ۱۹۹۹ منتشر شده بود، پرداخته است.

در کنار مجریان این برنامه، تهیه کننده‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Resident Evil 3 نیز حضور داشته و توضیحاتی را در خصوص این بازی به کاربران ارائه کرده است. همان‌طور که گفته شد، هدف این ویدئو مقایسه‌ی نسخه‌ی اصلی بازی با نسخه‌ی بازسازی شده‌ی آن بوده است.

آقای پیتر فابیانو (Peter Fabiano) در طول این ویدئو به این نکته اشاره کرده که یکی از مهم‌ترین تغییرات این نسخه در مقایسه با بازی اصلی، استفاده از موتور بازی‌سازی RE و بازسازی کامل شهر راکون سیتی (Racoon City) بوده است. علاوه بر این، تهیه کننده‌ی بازی تایید کرده که در کنار وجود شباهت‌های متعدد بین این بازی و Resident Evil 2، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 3 نیز همانند نسخه‌ی اصلی تمرکز بیشتری برروی بخش اکشن و درگیری‌ها دارد. اضافه شدن قابلیت Perfect Dodge نیز به همین دلیل بوده است.

علاوه بر این، در مقایسه با نسخه‌ی اصلی، بازی Resident Evil 3 دارای محیط‌های باز بیشتری است که البته این موضوع به معنی جهان‌باز بودن بازی نخواهد بود. همانند بازی اصلی، آیتم‌هایی در محیط وجود خواهند داشت (مانند بشکه‌های قابل انفجار) که شما می‌توانید از آن‌ها برای شکست دادن دشمنان کمک بگیرید. با این حال، تیم سازنده موارد جدید مانند قابلیت شلیک به وسایل برقی و استفاده از الکتریسیته برای Stun کردن زامبی‌ها را نیز به بازی اضافه کرده است.

شما می‌توانید تریلر ۱۶ دقیقه‌ای منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید. بازی Resident Evil 3 در تاریخ جمعه ۱۵ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۳ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. کاربرانی که قصد دارند بازی را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی تجربه کنند، می‌توانند سیستم پیشنهادی آن را از طریق لینک قرار گرفته بررسی کنند. علاوه بر این، اگر شما هم برای تجربه‌ی جدیدترین نسخه‌ی بازسازی شده‌ از سری محبوب Resident Evil هیجان‌زده هستید، پیشنهاد می‌کنیم پیش نمایش بازی تحت عنوان «به Nemesis سلام کنید» را حتما مطالعه کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید تمامی اخبار مربوط به این بازی مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید