اطلاعات تازه‌ای از بسته الحاقی Season of Worthy بازی Destiny 2 منتشر شد

۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

بسته الحاقی Season of Worthy بازی Destiny 2 که قرار است حالت Trials of Osiris را به این بازی بازگرداند، محتوای جدید بسیار بیشتری را نیز در دسترس هواداران قرار خواهد داد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

اگر در Destiny 2 به حداکثر سطح ممکن رسیده‌اید، نگران نباشید چرا که بانجی (Bungie) قصد دارد تا ۵۰ سطح جدید را به بازی اضافه کند. همچنین زره‌های Exotic بازی قرار است دچار تغییرات بزرگ و قابل توجهی شوند. اول از همه بگذارید در مورد افزایش حداکثر سطح معمولی بازی صحبت کنیم. حداکثر سطح معمولی بازی از ۹۰۰ به ۹۵۰ رسیده است، در حالی که سطح Pinnacle حالا تا ۱۰۱۰ قابل ارتقا است. پس از رسیدن به سطح ۹۵۰، تنها پاداش‌های Pinnacle منجر به افزایش سطح شما خواهد شد. همچنین بانجی اعلام کرده است که دریافت این گونه پاداش‌ها، آسان‌تر از قبل خواهد بود.

انتظار می‌رود تا با عرضه‌ی یک به‌روزرسان در اواسط فصل جدید، شاهد تبدیل جوایز چالش‌های هفتگی از Powerful به Pinnacle باشیم. پیش از این تنها انجام ماموریت‌های خاص و نهایی مانند Iron Banner و Nightfall، منجر به دریافت جوایز Pinnacle می‌شد. همچنین حالت Trials of Osiris که از نسخه‌ی اول به Destiny 2 خواهد آمد، بعضا ممکن است به بازی‌بازان جوایز Pinnacle اهدا کند.

بگذارید در مورد تغییرات زره‌ها هم صحبت کنیم که حقیقتا زیاد هستند. برای شروع باید گفت که Loot دریافت‌شده از طریق انجام فعالیت‌ها، از این به بعد به شما ۱۱ ست زره خواهد داد. بانجی اعلام کرده است که ست زره‌هایی که پیش از این یافتن‌شان بسیار سخت و دشوار بوده است، هم اکنون از طریق انجام فعالیت‌ها قابل دستیابی هستند. این در حالی است که Season of Worthy هم زره‌های افسانه‌ای زیادی مانند Seventh Seraph را به بازی معرفی خواهد کرد و احتمالا، شاهد یک نمایش مد حسابی در Destiny 2 خواهیم بود!

تغییرات ریز و درشتی هم در زمینه‌ی زره‌های Exotic اعمال شده است. به عنوان مثال زره Contraverse Hold از این به بعد به جای ۴۰ درصد، ۲۰ درصد از آسیب دریافتی را کاهش خواهد داد. بسته الحاقی Season of Worthy در تاریخ ۱۰ مارس ۲۰۲۰ (سه شنبه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۸) برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.