نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Borderlands 3 از قابلیت بازی میان‌پلتفرمی بین استیم و فروشگاه اپیک گیمز پشتیبانی می‌کند

۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲

حدود یک هفته تا انتشار بازی Borderlands 3 برروی استیم باقی مانده است. شرکت گیرباکس (Gearbox) رسماً اعلام کرده است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی  از قابلیت بازی میان‌پلتفرمی میان استیم و فروشگاه اپیک گیمز پشتیبانی خواهد کرد. علاوه بر این مورد، بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قادر هستند تا فایل‌های ذخیره‌ی خود را میان استیم و فروشگاه اپیک گیمز انتقال دهند.

شرکت گیرباکس با انتشار بیانیه‌ای، اطلاعات بیشتری را در این خصوص منتشر کرد:

هنگامی که Borderlands 3 برای اولین بار برروی استیم عرضه شد و پس از نصب بهینه‌ساز جدید برروی فروشگاه اپیک گیمز شما گزینه‌ی PC Cross-Play را از طریق صفحه‌ی منو خواهید دید که می‌توانید آن را فعال و یا غیرفعال نمایید.

فعال کردن گزینه‌ی PC Cross-Play به شما اجازه می‌دهد تا از طریق Matchmaking و یا Game Invites به بازی‌بازان دیگر در استیم و یا اپیک گیمز ملحق شوید. غیرفعال کردن این گزینه شما را برای بازی‌کردن با دیگران در همان پلتفرم محدود می‌کند. شما می‌توانید در هر زمان این ویژگی را از طریق گزینه‌های منو، در قسمت زیرین بخش کلی تنظیمات شبکه، فعال و یا غیرفعال نمایید.

همچنین بازی‌بازان برای انتقال فایل‌های ذخیره، باید این کار را به صورت دستی انجام دهند. گیرباکس برای جلوگیری از خطر حذف شدن فایل‌های ذخیره پیشنهاد کرده است تا از این فایل‌ها یک نسخه‌ی پشتیبان تهیه نمایید.

بازی Borderlands 3 در تاریخ ۲۳ اسفندماه ۱۳۹۸ (۱۳ مارس ۲۰۲۰) برروی استیم عرضه خواهد شد. این عنوان هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم آریا مقدم و از طریق این نشانی مطالعه بفرمایید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی تحلیل فنی این بازی را نیز از طریق لینک قرار داده شده مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید