کلوس‌آپ؛ قسمت سوم | پشت صحنه‌ی ساخت بازی Call of Duty: Modern Warfare 2019 با زیرنویس فارسی اختصاصی

۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

سلام خدمت تمام کاربران و همراهان همیشگی گیمفا، امیدوارم که روزهای خوبی را سپری کنید.  با یک آیتم ویدئویی جدید در خدمت شما هستیم و از این پس می‌توانید مستند پشت صحنه‌ی ساخت بازی‌های ویدئویی را با زیرنویس اختصاصی از وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید. در قسمت سوم با ما همراه باشید.

هر یک از ما به عنوان یک بازی‌باز، هر هفته و شاید هر روز بازی‌های مختلفی را تجربه می‌کنیم و بسیاری نیز تجربیات خود را با یکدیگر به اشتراک می‌گذاریم. هر زمان که بازی جدیدی منتشر می‌شود به نقد آن پرداخته و یا آن را از لحاظ فنی و پارامترهای دیگر مقایسه می‌کنیم اما هیچ گاه با خود فکر کرده‌اید که این بازی‌ها چگونه ساخته می‌شوند؟ بازسازی و احیای عنوان محبوب Call of Duty: Modern Warfare کار بسیار سختی بود، استودیوی اینفینیتی وارد  با این کار ریسک بسیار بزرگی را پذیرفت.

تا کنون دو  قسمت از آیتم کلوس‌آپ با عنوان  مستند پشت صحنه‌ی ساخت بازی محبوب God of War و پشت صحنه‌ی ساخت بازی Horizon Zero Dawn منتشر شد و حال نظر به استقبال شما کاربران همیشگی گیمفا، وب‌سایت گیمفا بار دیگر تصمیم گرفت تا نسبت به تهیه و ترجمه‌ی سایر مستندهای پشت صحنه‌ی ساخت بازی‌های ویدئویی اقدام کند و در نتیجه امشب با سومین قسمت از این آیتم ویدئویی با زیرنویس فارسی اختصاصی گیمفا همراه شما خواهیم بود. نام این آیتم کلوس‌آپ است و مطمئنا حدس اینکه قسمت سوم به چه عنوانی اختصاص دارد، سخت نیست و آن عنوانی نیست جز بازی محبوب Call of Duty: Modern Warfare 2019.

برای راحتی شما کاربران، ویدئوی مستند به صورت زبان اصلی و زیرنویس فارسی نیز در قالب یک فایل جداگانه برای شما قرار داده شد تا بتوانید مستند را بدون هیچ مشکلی مشاهده و از آن لذت ببرید و یا در صورت لزوم آن را تغییر دهید. در صورت هرگونه مشکل در اجرای زیرنویس می‌توانید در قسمت کامنتها مشکلات خود را مطرح کنید.

همچنین شما قادر هستید تا قسمت سوم کلوس‌آپ را در قسمت پایین و از طریق لینک‌های قرار داده شده دانلود کنید:

دانلود با کیفیت FHD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

دانلود زیرنویس اختصاصی مستند پشت صحنه‌ی ساخت بازی Call of Duty: Modern Warfare 2019

باتشکر از امیرحسین نصرتی و تمامی کسانی که ما را در ساخت این شماره یاری رساندند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید