تکفارس؛ تکامل گلکسی نوت: هر آنچه که باید از تغییرات این سری در این سال‌ها بدانید

۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰

در دنیای گوشی‌های هوشمند اولین دستگاهی که ترند نمایشگرهای بزرگ را شروع کرد و به عنوان اولین فبلت موفق دنیا مورد پذیرش همگان قرار گرفت، گلکسی نوت سال ۲۰۱۱ سامسونگ بود. اصطلاح فبلت که ترکیبی از کلمات فون و تبلت بود، در اصل با اولین نوت سامسونگ بر سر زبان‌ها افتاد. اما از آنجاییکه این دستگاه برای زمانه خود، بسیار بزرگ بود و مشخصات بالایی داشت، در حال تبدیل شدن به یک شکست تلخ برای این شرکت کره‌ای بود؛ برای اینکه آن زمان کسی علاقه‌ای به حمل یک گوشی غول‌پیکر ۵.۳ اینچی با خودش نداشت.

اما اولین گلکسی نوت سامسونگ شکست نخورد، برای اینکه این دستگاه آغازگر یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین سری‌های حال‌حاضر دنیا شد؛ یعنی سری گلکسی نوت. گرچه حالا با گذشت زمان، سایز هندست‌ها بزرگتر شده و نوت‌های سامسونگ، دیگر بزرگترین دستگاه‌های بازار نیستند، اما آن‌ها همچنان کاریزمای غیرقابل‌انکار خود را دارند. همچنین شاید گفته شود که این گوشی‌ها به اندازه سری گلکسی S سامسونگ محبوب نیستند، اما باید بگوییم که هر کدام از آن‌ها حالا تبدیل به معیاری برای گوشی‌های بزرگ دنیا شده‌اند و همیشه جزو قدرتمندترین و مجهزترین دستگاه‌های سامسونگ بوده‌اند.

حالا با توسعه این سری پرچمدار، ما قصد داریم که در اینجا نگاهی اجمالی به گذشته آن‌ها بیندازیم و سیر تدریجی تکامل‌شان را بررسی کنیم. پس با ما همراه باشید.

برای مطالعه کامل این مقاله تحت عنوان «تکامل گلکسی نوت: هر آنچه که باید از تغییرات این سری در این سال‌ها بدانید» به این نشانی بروید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید