ویدئویی از حالت Photo Mode در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Death Stranding منتشر شد

۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵

همان‌طور که اطلاع دارید، چندی پیش تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Death Stranding مشخص و اطلاعاتی از ویژگی‌های این نسخه منتشر گردید. حال به‌تازگی ویدئویی از این بازی منتشر شده که در آن ویژگی‌های حالت Photo Mode در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی نمایش داده است.

آقای هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، کارگردان عنوان Death Stranding، به‌تازگی کلیپی از حالت Photo Mode نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی را در توییتر به اشتراک گذاشته است. در این ویدئو، بسیار از گرینه‌های ویرایش از جمله، فریم‌های مختلف، فیلترها و افکت‌ها نمایش داده شده‌اند. همه‌ی این موارد در چندین عکس گرفته شده است. کوجیما همچنین در توییتر توضیح داد که در آینده ویدئویی را در مورد چگونگی عکس گرفتن با این ابزار به اشتراک می‌گذارد.

در ادامه می‌توانید ویدئوی مربوط به حالت Photo Mode در بازی Death Stranding را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

بازی Death Stranding در تاریخ  ۱۳ خردادماه سال ۱۳۹۹ (۲ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی) از طریق فروشگاه‌های استیم و اپیک گیمز برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی شامل ویژگی‌هایی مانند Photo Mode، پشتیبانی از مانیتور‌های Ultra-Wide، پشتیبانی از نرخ فریم بالا و همچنین برخی محتویات مربوط سری بازی‌های Half-Life خواهد بود. همچنین این نسخه دارای قفل امنیتی Denuvo است. این عنوان هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را به قلم مصطفی زاهدی و از طریق نشانی قرار گرفته مطالعه نمایید. علاوه بر این، پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی تحلیل فنی این بازی را نیز مشاهده بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید