احتمال عرضه‌ی Half-Life: Alyx برروی پلی‌استیشن وی‌آر وجود دارد

۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

کم‌تر از یک ماه دیگر با انتشار Half-Life: Alyx برای پلتفرم‌های واقعیت مجازیِ قابل‌استفاده برروی رایانه‌های شخصی فاصله داریم اما آیا جامعه‌ی پرتعداد بازی‌بازان پلی‌استیشن وی‌آر نیز می‌توانند روزی آن را تجربه کنند؟

به‌تازگی و در همین راستا وب‌سایت PushSquare با ولو (Valve) ارتباط برقرار کرده و از گرگ کومر (Greg Coomer)، طراح محصول و مسئول روابط عمومی این شرکت، پرسیده است که آیا امکان انتشار Half-Life: Alyx  برروی هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر نیز وجود خواهد داشت؟ کومر که انتظار می‌رفت به این سوال پاسخی منفی بدهد، نه‌تنها این موضوع را رد نکرد بلکه نسبت به وقوع آن ابراز امیدواری کرد:

ما معتقدیم سونی با پلی‌استیشن وی‌آر به موفقیت بزرگی در زمینه‌ی واقعیت مجازی دست یافته است و فکر می‌کنیم بسیاری از مشتری‌های آن‌ها دوست داشته باشند این قسمت جدید از Half-Life را تجربه کنند.

عرضه‌ی اولیه‌ی این بازی فقط برروی پلتفرم‌های واقعیت مجازی استیم انجام می‌شود و عدم انتشار آن برای پلی‌استیشن وی‌آر به‌دلیل تمرکز بالای ما برروی انتشار اولیه Half-Life: Alyx بوده است. ولو هیچ چیز را رَد نکرده است.

باتوجه به سخنان کومر، با وجود این‌که ولو هنوز برروی نسخه‌ی پلی‌استیشن وی‌آر بازی Half-Life: Alyx کار نکرده اما این بدین معنی نیست که هرگز نیز کار نخواهد کرد. پس می‌توانیم در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد تجربه‌ی این بازی توسط هواداران پلی‌استیشن باشیم.

Half-Life: Alyx در روز دوشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ (۲۳ مارس ۲۰۲۰) برروی پلتفرم‌های واقعیت مجازی ولو ایندکس (Valve Index)، آکیولس ریفت (Oculus Rift) و HTC Vive در دسترس قرار خواهد گرفت. روز گذشته سه ویدئوی جدید از گیم‌پلی این بازی منتشر شدند که از طریق این نشانی می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید