بازی Skater XL برروی پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد

۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

سازندگان Skater XL امروز در خبر بسیار خوبی از انتشار این بازی برای کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ نیز خبر دادند. همچنین تریلری از این نسخه در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

عناوین ورزشی همیشه نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار است. Skater XL را می‌توان یکی از این بازی‌ها دانست که ابتدا سال گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی هم قرار گرفت. سپس اعلام شد که نسخه‌های اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ این بازی نیز امسال منتشر می‌شود. در این بازی باید به انتخاب شخصیت و اسکیت دلخواه خود را برگزیده و در اماکن متنوع به این ورزش بپردازید. اگر به طور کامل با این ورزش آشنایی ندارید، به هیچ وجه نگران نباشید؛ چرا که مراحل ابتدایی بازی برای آموزش به بازی‌بازان طراحی شده‌اند. قابل ذکر است که استودیوی ایزی دی (Easy Day) وظیفه‌ی ساخت بازی را به عهده داشته است.

طبق اخبار جدید ایزی دی، آگاه شدیم که Skater XL امسال برای پلی‌استیشن ۴ نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. هنوز تاریخ دقیق انتشار این نسخه مشخص نیست اما در صورت دریافت اطلاعات بیشتر، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید ویدئویی از نسخه‌ی مذکور را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید