گیفت کارت
گیفت کارت

به‌روزرسان ۹٫۲٫۰ سیستم عامل نینتندو سوییچ منتشر شد

۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

به‌روزرسان جدیدی برای سیستم عامل کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده است که همانند بسیاری از به‌روزرسان‌های اخیر این کنسول، تغییر چندانی در سیستم عامل آن ایجاد نمی‌کند.

کنسول نینتندو سوییچ، دقیقاً سه سال پیش و در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ (۳ مارس ۲۰۱۷) منتشر شد و در این مدت، توانست تا به محبوبیت بسیار بالایی در بین بازی‌بازان دست یابد. اما برخلاف رشد صعودی فروش و محبوبیت این کنسول، روند انتشار به‌روزرسان‌ها برای آن، غالباً از سرعت پایینی برخوردار بوده‌اند و همین به‌روزرسان‌های اندک نیز تغییر چندانی در رابط کاربری و بخش‌های دیگر آن ایجاد نکرده‌اند.

به هرترتیب، به‌روزرسان ۹٫۲٫۰ سیستم عامل نینتندو سوییچ هم‌اکنون در دسترس قرار گرفته است. اما آنچه که در بخش توضیحات این به‌روزرسان قرار گرفته است، تنها به جمله‌ی “بهبود عملکرد سیستم عامل” خلاصه می‌شود. دارندگان این کنسول می‌توانند علاوه بر بخش System Update در منوی تنظیمات، با رجوع به فروشگاه بازی یا استفاده از خدمات آنلاین در کنسول، به صورت خودکار بارگیری خواهد شد.

در مجموع، نینتندو سالانه چندین به‌روزرسان مختلف برای کنسول محبوب خود منتشر می‌کند، اما برای دارندگان این کنسول عادت شده است که هیچ‌گاه پس از نصب به‌روزرسان‌ها انتظار بروز تغییرات مهم را نداشته باشند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید