رده‌بندی سنی Resident Evil 3 خبر از عنوانی خشن‌ و خونین می‌دهد

۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

رده بندی سنی Resident Evil 3 بیان می‌کند که بازی‌بازان با عنوانی خونین و به شدت خشن روبرو هستند؛ آیا چیزی غیر از این انتظار داشتید؟

تنها یک ماه به عرضه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 3 باقی مانده و در این بین، سازمان ESRB نیز رده‌بندی سنی مخصوص به این بازی را اعلام کرده است. استودیوی سازنده‌ی Resident Evil 3 قول داده است که هنچنان روح نسخه‌ی سوم این سری را در نسخه‌ی بازسازی شده احساس کنیم و علاوه بر آن، از نظر گیم‌پلی و کنترل بازی نیز پیشرفت‌های زیادی را شاهد باشیم.

خب همان‌طور که انتظار داشتیم، این بازی رده‌بندی سنی M یا بزرگ‌سال را دریافت کرده است؛ همان‌طور که اکثر نسخه‌های مختلف این مجموعه در گذشته عمل کرده‌اند. در حقیقت، طبق توضیحاتی که سازمان رده بندی سنی بیان کرده است، بازی Resident Evil 3 قرار است حتی کمی خشن‌تر از چیزی باشد که انتظار داریم.

این بازی عنوانی است که در آن بازی‌باز نقش یک سرباز نیروز ویژه را بر عهده دارد. بازی از دید سوم‌شخص روایت می‌شود و شما مناطق زیادی را سفر خواهید کرد. بازی‌باز از اسلحه‌های کوچک، چاقو، مسلسل و اسلحه‌های بزرگ برای دفاع از خود استفاده می‌کند. بعضی حملات شما باعث می‌شود تا اعضای بدن دشمنان شما بریده و یا کنده شود. این حرکات معمولا همراه با حجم زیادی از خون‌ریزی است. میان‌پرده‌های بازی خشونت بیشتری دارند؛ همانند مردی که از از پشت مورد حمله قرار می‌گیرد و دست دشمنش سینه‌ی او را می‌شکافد. مناطق زیادی در بازی وجود دارند که در جای جای آن شاهد زامبی‌ها و جسدهایی هستیم که اعضای داخلی بدن آن‌ها معلوم بوده و به بیرون ریخته شده است.

با این حساب، شاید Resident Evil 3 خشن‌تر و خونین‌تر از چیزی باشد که انتظار داریم، ولی بدون شک هواداران از آن استقبال خواهند کرد. بازی Resident Evil 3 در تاریخ جمعه ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۹ (۳ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. اگر قصد دارید تا این عنوان را برروی رایانه‌های شخصی تجربه کنید، پیشنهاد می‌کنیم به سیستم پیشنهادی آن نگاهی بیاندازید. اگر شما هم برای تجربه‌ی چدیدترین نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil هیجان‌زده هستید، ما مطالعه‌ی پیش نمایش بازی تحت عنوان «به Nemesis سلام کنید» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید