مراحل ساخت Final Fantasy 7 Remake به‌ اتمام رسیده است

۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵

رویداد E3 سال ۲۰۱۵ را به‌یاد دارید؟ خاطرتان هست که اسکوئر انیکس (Square Enix) در کنفرانس خبری پلی‌استیشن برای اولین بار از Final Fantasy 7 Remake رونمایی کرد؟ سکوت طولانی مدت توسعه‌دهندگان پس از معرفی بازی و روزهای سخت بی‌خبری را که هنوز فراموش نکرده‌اید؟ خوش‌بختانه به‌نظر می‌رسد قرار نیست بیش از این انتظار بکشیم!

به‌تازگی آقای تاتسویا نومورا (Tatsuya Nomura)، کارگردان بازی، در مصاحبه با وب‌سایت ۴Gamer تائید کرده‌اند مراحل ساخت Final Fantasy 7 Remake به‌‌اتمام رسیده است تا هواداران بتوانند پس از مدت‌ها نفس راحتی بکشند:

کمی زمان برای ارتقای کیفیت محصول نهایی صرف شد امادر حال حاضر ما آن را تکمیل کرده‌ایم؛ بنابراین تاخیر دیگری در کار نیست.

پس می‌توان نتیجه گرفت Final Fantasy 7 Remake به‌اصطلاح گُلد شده است و با درنظر گرفتن گفته‌های اخیر اسکوئر انیکس، مراحل ساخت بخش دوم آن نیز طبق برنامه و پس از انتشار بخش نخست پیش خواهد رفت.

Final Fantasy 7 Remake در تاریخ ۲۱ فروردین ماه ۱۳۹۹ (۱۰ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد و تا یک سال در انحصار این پلتفرم باقی خواهد ماند. اگر توجه شما به این عنوان جلب شده است پیشنهاد می‌کنیم دموی قابل‌بازی آن را که هم‌اکنون در فروشگاه پلی‌استیشن در دسترس قرار دارد، از دست ندهید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید