تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Death Stranding اعلام شد + تریلر

۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

شرکت ۵۰۵ گیمز (۵۰۵ Games) به تازگی با انتشار یک توئیت جدید، تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Death Stranding را اعلام کرده است. علاوه بر این، این نسخه‌ دارای ویژگی‌ها و محتویات جدید نیز خواهد بود.

Death Stranding، جدیدترین اثر هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) و تیم کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions)، یکی از عناوین بحث برانگیز سال گذشته بود که منتقدین آن را به دو دسته موافق و مخالف تقسیم کرد. با این‌ حال، عده‌ی زیادی ایده‌های جدید این بازی و تجربه‌ی متفاوت آن را تحسین کردند.

حال همان‌طور که می‌دانید، کوجیما پروداکشنز چند روز پیش از عرضه Death Stranding برای پلی‌استیشن ۴، از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن رونمایی کرد و مشخص شد که ۵۰۵ گیمز وظیفه‌ی انتشار آن را برعهده خواهد گرفت. حال پس از چند ماه انتظار، تاریخ عرضه‌ی Death Stranding برروی فروشگاه‌های استیم و اپیک گیمز مشخص شده است. این بازی در تاریخ سه شنبه ۱۳ خرداد ماه ۱۳۹۹ (۲ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی) برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی ناشر بازی، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی دارای ویژگی‌هایی نظیر Photo Mode ،پشتیبانی از نرخ فریم بالا، پشتیبانی از مانیتور‌های Ultra-Wide و برخی محتویات سری Half-Life است. این‌طور که به نظر می‌رسد شاهد یک کراس‌اور بین Death Stranding و Half-Life هستیم. برای آشنایی بیشتر با محتویات جدید، پیشنهاد می‌کنیم تریلر منتشر شده را تماشا کنید. این تریلر ویژگی‌های گفته شده را به خوبی نشان می‌دهد. در نهایت باید اشاره کنیم که بازی با نرخ فریم ۶۰ فوق العاده به نظر می‌رسد.

بازی Death Stranding هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از این عنوان، پیشنهاد می‌کنیم علاوه بر مطالعه‌ی نقد و بررسی آقای مصطفی زاهدی، ویدئوی تحلیل فنی آن را نیز مشاهده کنید. همچنین اگر از طرفداران موسیقی بازی‌ها هستید، به هیچ وجه آلبوم موسیقی این بازی را از دست ندهید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P 

دانلود با کیفیت ۷۲۰P (نرخ فریم ۶۰) | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P (نرخ فریم ۶۰)

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید