سازندگان Bayonetta 3 دوباره از پیشرفت روند ساخت این عنوان می‌گویند

۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

سازندگان بازی Bayonetta 3 برای چندمین بار تاکید کردند که این بازی روند ساخت را به خوبی طی می‌کند و هم‌اکنون در دست توسعه قرار دارد.

بیش از ۲ سال از معرفی بازی Bayonetta 3 می‌گذرد و همه منتظر آن هستیم. بدون شک، این نسخه برای هوادران سبک هک اند اسلش بسیار مورد انتظار است، ولی سکوت خبری این بازی کمی بازی‌بازان را نگران کرده و شک و شبهاتی را برانگیخته است. چندی پیش استودیوی سازنده‌ی بازی Bayonetta 3 اعلام کرده بود که بازی روند ساخت خود را به خوبی پیش می‌برد و اصلا جای نگرانی نیست. با این وجود، دوباره با گذشت زمان، شاهد انتشار بیانیه‌ای از طرف این استودیو هستیم که دوباره به دلگرم کردن بازی‌بازان نسبت به روند ساخت بازی Bayonetta 3 اقدام می‌کند:

جایی برای نگرانی، چیزی برای نگرانی، موردی برای نگرانی و کلا هیچ چیزی برای نگرانی وجود ندارد! باور کنید! همه چیز کاملا به خوبی پیش می‌رود.

البته که باید نگرانی‌های بازی‌بازان را برای Bayonetta 3 درک کرد. بدون شک، کم‌تر عنوانی وجود دارد که به خوبی و کاملی Bayonetta توانسته باشد سبک هک اند اسلش را درک کند و البته به همان مقدار نیز ابتکار و خلاقیت در آن نشان دهد. این بازی با شخصیت‌های جذاب و جدید، اسلحه‌های متنوع، فنون بی حد و مرز، جلوه‌های بصری فوق‌العاده، داستانی زیبا و البته موسیقی گوش‌نواز، توانست از همان ابتدا به همه نشان دهد که در آینده باید از این سری به عنوان یکی از بزرگان این سبک یاد کنیم.

متاسفانه استودیوی پلاتینیوم گیمز در رابطه با Bayonetta 3 بسیار رازآلود عمل کرده و این بازی در تاریخی کاملاً نامشخص به طور انحصاری برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.