حجم بسته الحاقی Warlords of New York بازی The Division 2 مشخص شد

۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

بسته الحاقی Warlords of New York بازی The Division 2 به زودی منتشر خواهد شد و بسته به منطقه‌ی زمانی و پلتفرم خود، این بسته حجم و زمان Unlock متفاوتی خواهد داشت.

بسته الحاقی Warlords of New York امروز عرضه‌ی خود را آغاز خواهد کرد. البته زمان عرضه‌ی رسمی این بسته فردا، سوم مارس، است. با این وجود، ممکن است پلتفرم و منطقه‌ی شما، کمی در عرضه‌ی آن تفاوت ایجاد کند. همچنین سرورهای این بازی امروز صبح برای تعمیرات از دسترس خارج شدند. این تعطیلی برای عرضه‌ی به‌روزرسان ۸٫۱ و بسته الحاقی Warlords of New York لازم است. البته بدون توجه به اینکه این بسته را خریداری کرده‌اید یا نه، باید دانلود ۸٫۱ را دریافت کنید. فقط در صورت عدم خرید این بسته، نمی‌توانید به مناطق جدید سفر کنید.

اندازه‌ی فایل دانلودی این به‌روزرسان برروی هر پلتفرم متفاوت است. برروی رایانه‌های شخصی، این به‌روزرسان ۴۲ گیگابایت حجم دارد. دارندگان اکس‌باکس وان نیز باید چیزی حدود ۶۰ گیگابایت برای دریافت این به‌روزرسان فضا داشته باشند. با این وجود، حجم این به‌روزرسان برروی پلی‌استیشن ۴، تنها چیزی بین ۱۴ تا ۱۶ گیگابایت خواهد بود. البته اگر بازی اصلی را نصب نکرده‌اید، حجم کامل آن قرار است به ترتیب ۶۰ گیگابایت، ۷۴ گیگابایت و ۱۱۸ گیگابایت باشد.

آن‌هایی که این بسته الحاقی را برروی رایانه‌های شخصی پیش‌خرید کرده‌اند، می‌توانند امروز و چند ساعت زودتر از نسخه‌ی کنسولی به آن دسترسی داشته باشند. زمان عرضه‌ی دقیق این بازی برروی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) و Uplay یکسان است. البته دارندگان کنسول‌ها در نیوزیلند و استرالیا نیز همزمان با نسخه‌ی رایانه‌ی شخصی بازی، به بسته الحاقی دسترسی خواهند داشت. به عبارت دیگر، با به اتمام رسیدن تعمیر سرورها، این بسته الحاقی منتشر خواهد شد. اگر در این دسته از بازی‌بازان قرار می‌گیرید، بسته الحاقی Warlords of New York هم اکنون برای شما در دسترس است و می‌توانید از The Division 2 دوباره لذت ببرید.

در نهایت باید گفت اگر صاحب نسخه‌ی کنسولی بازی برروی مناطقی جز استرالیا و نیوزیلند هستید، یک ساعت بیشتر از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی باید صبر کنید و این بسته الحاقی در ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید