گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر جدید Outriders محیط‌های این بازی را نمایش می‌دهد

۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

در طول چند هفته‌ی گذشته، اطلاعات و نمایش‌های مختلفی از بازی Outriders، آخرین ساخته‌ی استودیوی پیپل کن فلای (People Can Fly)، منتشر شده است. حال به‌تازگی تریلر جدیدی از این عنوان منتشر شده که در آن محیط‌های بازی را نمایش می‌دهد.

اتفاقات بازی Outriders در سیاره‌ای به نام Enoch دنبال می‌شود و در آن بشریت برای سکونت در این سیاره بسیاری از منابع آن را نابود کرده است. استعمارگران در این راه توانایی‌های مختلفی را بدست آورده‌اند که این مورد بازی‌باز را ترغیب می‌کند تا برای کشف یک سیگنال مرموز راهی یک ماجراجویی پرخطر شود. در این عنوان بازی‌بازان با جنگل‌ها، پوشش‌های گیاهی سرسبز، بیابان‌های غبارآلود و همچنین مناطق پوشیده از برف روبه‌رو خواهند شد. طبق گفته‌ی تیم سازنده، بازی‌بازان در این بازی با سلاح‌ها و تجهیزات گوناگونی سر و کار خواهند داشت.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی Outriders را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Outriders در تعطیلات زمستانی سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین عرضه‌ی این بازی برای کنسول‌های نسل بعدی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس نیز تایید شده است. انتظار می‌رود در ماه‌های آینده و به‌ویژه در رویداد E3 2020، جزئیات و اطلاعات کامل‌تری از این بازی منتشر شود. شما می‌توانید ویدئوی جدید منتشر شده از گیم‌پلی بازی Outriders را از طریق این نشانی مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید