اطلاعات جدیدی از بازی Project G.G منتشر شد

۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

استودیوی پلاتینیوم‌گیمز (PlatinumGames) پس از معرفی بازی The Wonderful 101: Remastered، با نمایش یک تریلر از عنوان جدیدی به نام Project G.G رونمایی کرد. در تریلر نمایش داده شده از این بازی، یک قهرمان بزرگ در حال مبارزه با یک هیولای غول‌پیکر بود. حال، اطلاعات جدیدی از این عنوان منتشر شده است.

آقای هیدکی کامیا (Hideki Kamiya)، کارگردان بازی Project G.G، به‌تازگی مصاحبه‌ای را با وب‌سایت IGN انجام داده و در مورد این عنوان توضیحاتی را ارائه داده است. وی در بخشی از صحبت‌های خود، دلیل استفاده از یک قهرمان غول‌پیکر را در این بازی توضیح داد.

وی در این خصوص اظهار داشت:

ما این بازی را به عنوان بخشی از سه‌گانه‌ی قهرمان هیدکی کامیا عنوان کردیم. دو نسخه‌ی اول، بازی Viewtiful Joe است که داستان آن در مورد یک قهرمان بود و بازی بعدی The Wonderful 101 است که داستان گروهی از قهرمانان را روایت می‌کند. در ژاپن، قهرمان بعدی ما جزو قهرمانان غول‌پیکر خواهد بود و من همیشه می‌خواستم یک بازی را براساس این ایده بسازم.

با این حال، برخلاف بازی‌های Viewtiful Joe و The Wonderful 101 که اکشن خالص بودند، Project G.G این‌گونه نخواهد بود. هر عنوانی را که من می‌سازم، شامل ویژگی‌ها و المان‌های اکشن است، اما این عنوان تنها یک بازی اکشن نیست. چیزهای بیشتری در این بازی قرار خواهد داشت.

وی ادامه داد:

داستان‌های قهرمان غول‌پیکر در ژاپن محبوب هستند. بازی ما با Ultraman ویژگی جالبی را ارائه خواهد داد؛ با این حال من نمی‌خواهم خودم را به سبک قهرمان ژاپنی محدود سازم. بنابراین احتمالاً پیش‌زمینه‌ی بازی به صورت ژاپنی نخواهد بود، زیرا ممکن است محدود کننده باشد. اما فعلاً در خصوص آن تصمیم نهایی را اتخاذ نکرده‌ام.

همچنین آقای آتسوشی اینابا (Atsushi Inaba)، مدیر ارشد پلاتینیوم‌گیمز، توضیحاتی را در خصوص پلتفرم‌های مقصد بازی Project G.G ارائه داد. وی تایید کرد که این بازی فعلاً برای عرضه بروی کنسول‌های نسل حاضر در نظر گرفته شده است.

اینابا در این خصوص اظهار داشت:

در حال حاضر برنامه‌ی ما عرضه‌ی Project G.G برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس‌وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی است. پس از آن، انتشار بازی برروی کنسول‌های نسل بعدی اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ را در نظر خواهیم گرفت. ما دقیقاً نمی‌دانیم که بازی در چه موقعی عرضه می‌شود، اما دوست داریم بازی در هر زمان که آماده شد، برای پلتفرم‌های اصلی منتشر کنیم.

آقای کامیا در یخش دیگری از صحبت‌های خود اشاره کرد که تمایلی به عرضه‌ی سریع بازی‌ها ندارد. با این وجود، به نظر می‌رسد که  Project G.G به این زودی‌ها منتشر نخواهد شد. شما می‌توانید تریلر معرفی این بازی را از طریق این لینک مشاهده بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید