بازی InnerSpace برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفت

۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

استودیوی اپیک گیمز (Epic Games) امروز در خبر خوبی اعلام کرد که بازی InnerSpace از امروز تا یک هفته به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، هر هفته یک یا دو بازی در فروشگاه اپیک گیمز منتشر می‌شود تا بازی‌بازان بتوانند با این عناوین آشنا شده و از آن‌ها استفاده کنند. در هفته‌های گذشته هم شاهد عرضه‌ی عناوین پرطرفدار و مهیجی مانند Assassin’s Creed Syndicate بودیم که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

به نقل از اپیک گیمز، بازی InnerSpace به صورت رایگان در این فروشگاه در دسترس قرار گرفته است. این بازی از سری عناوین جهان باز است که در آن باید کنترل شخصیتی دوست داشتنی را به عهده گرفته و به جستجوی رمز و رازها بپردازید. همچنین آیتم‌‌های بسیاری در بازی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها در جهت پیروزی بهره ببرید. قابل ذکر است که این بازی دو سال قبل برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شده بود و رضایت بازی‌بازان را به همراه داشت.

بازی فوق تا تاریخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ (۵ مارس ۲۰۲۰ میلادی) در فروشگاه اپیک گیمز موجود است. پس از آن، دو بازی Offworld Trading Company و GoNNER در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. در صورت دریافت اخبار بیشتر در این مورد، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید