PAX East 2020 | نسخه‌ی بعدی Shovel Knight قطعا ساخته خواهد شد

9 اسفند 1398 - 11:00

استودیوی Yacht Club Games اعلام کرده است که بدون شک به دنباله‌ی سری Shovel Knight فکر می‌کند و برای نسل بعد برنامه‌های مختلفی دارد.

در چند هفته‌ی اخیر، اخبار زیادی از استودیوی Yacht Club Games به گوش رسیده است. این استودیو اعلام کرده بود که در حال حاضر در حال کار برروی چندین پروژه‌ی مختلف است. در حالی که این استودیو به فکر ساخت مجموعه و بازی‌های جدید است، به تازگی نیز اعلام کرده که کاملا برای آینده‌ی سری Shovel Knight برنامه دارد و در نسل بعدی، شاهد ادامه‌ی این مجموعه خواهیم بود.

در طی مصاحبه‌ای که با افراد این استودیو در طی مراسم PAX East انجام شد، اکنون اطلاعات بیشتری از برنامه‌ی این استودیو برای سری Shovel Knight و کنسول‌های نسل بعد داریم. در رابطه با سری Shovel Knight چنین بیان شده است:

قطعا کار ما با این سری تمام نشده و نسخه‌های متعددی از آن در راه هستند.

همچنین آنان بیان کردند که نسخه‌ی بعدی این سری به صورت قطعی ساخته خواهد شد و در اینده شاهد آن خواهیم بود. همچنین بیان شد که استودیو بی‌صبرانه منتظر کنسول‌های نسل بعد بوده و در این میان برنامه‌های خاصی برای آنان در نظر گرفته شده است. البته افراد استودیو به صورت دقیق بیان نکردند که منظورشان از این حرف چه بوده و جمله‌ی زیر پایان‌دهنده‌ی مصاحبه بود:

من نمی‌توانم هیچ چیزی را به صورت قطعی تایید کنم، ولی مطمئن باشید که ما برای نسل آینده برنامه‌هایی داریم و بیشترین تلاشمان را می‌کنیم تا بهترین کیفیت را در آن زمان ارائه دهیم.

عنوان Shovel Knight و بسته‌های گسترش‌دهنده‌ی متعددش هم اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را از این نشانی در وب‌سایت گیمفا مطالعه بفرمایید.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • lastofus2 گفت:

    اینقدر که منتظر نسخه جدید این ابرشاهکار پیکسلی هستم منتظر نسخه جدید آنچارتد نیستم.حتما تجربش کنید.آقای مرادی نمره این بازی در گیمفا ۹ شده با اینکه هیچ نکته منفی نداشت لطفا به ۱۰ تغییرش بدید