تیزر جدیدی از نسخه‌ی آزمایشی آخر هفته‌ی Nioh 2 منتشر شد

PS4 ، اخبار ، تریلر بازی ها ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵

ماه آینده با بازی اکشن و نقش‌آفرینی Noih 2 باری دیگر در دنیای تاریخی و اساطیری ژاپن غرق خواهیم شد. به‌علاوه توسعه‌دهندگان نیز وعده‌ی تجربه‌ی عمیق‌تری از نقاط قوت بازی قبلی مانند پیش‌زمینه‌ی داستانی و محیط، روح‌ها و مبارزات آن در Nioh 2 داده‌اند. اما اگر هم‌چنان در خرید این بازی مردد هستید، نگران نباشید چراکه استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) با انتشار تیزری شما را به تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی آن دعوت کرده است.

تیزر منتشر شده که بسیار کوتاه است شامل ویدئوهای تکه‌تکه و مختصر از مبارزات در مکان‌های مختلف و با دشمنان متنوعی می‌شود و در پایان نیز با اعلام  تاریخ دریافت آخرین نسخه‌ی آزمایشی در پایان هفته، بازی‌بازان را به امتحان آن تشویق می‌کند. طبق گفته‌های تیم نینجا در صورتی که اولین ماموریت موجود در این نسخه‌ی را تکمیل کنید کلاه‌خود جدیدی به‌عنوان پاداش دریافت خواهید کرد که به بازی اصلی در روز عرضه نیز قابل انتقال است. از آن‌جا که توسعه‌دهندگان قول داده‌اند Noih 2 قرار نیست به‌شکلی غیرمنطقی سخت باشد، احتمالاً به‌دست آوردن این کلاه‌خود به‌شکلی منطقی بسیار سخت خواهد بود! در ادامه می‌توانید این ویدئو را تماشا کنید:

دریافت ویدئو باکیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو باکیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو باکیفیت ۱۰۸۰p

Nioh 2 در تاریخ ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ (۱۳ مارس ۲۰۲۰ میلادی) به‌صورت انحصاری برروی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. آخرین نسخه‌ی آزمایشی این بازی نیز از تاریخ ۹ الی ۱۱ اسفند سال جاری (۲۸ فوریه لغایت ۱ مارس ۲۰۲۰) در دسترس قرار خواهد گرفت. در صورت تمایل می‌توانید بررسی نسخه‌ی آلفای این عنوان را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید