اطلاعات و تصاویر جدیدی از بازی Diablo IV منشتر شد

شرکت بلیزارد (Blizzard) امروز اطلاعات جدیدی از بازی Diablo IV را منتشر کرده است که شامل تصاویر مفهومی و توضیحاتی درباره‌ی یکی از گروه‌های دشمنان حاضر در بازی می‌شود.

با توجه به صحبت‌های شرکت بلیزارد، هنوز زمان زیادی تا انتشار بازی Diablo IV باقی مانده است. با این حال، خبر خوب این است که تیم سازنده قصد ندارد فعالیت خود برروی بازی را در سکوت کامل خبری ادامه دهد. آن‌ها اعلام کرده‌اند که اطلاعاتی جدید از بازی را در بازه‌های مشخصی از زمان در اختیار هواداران قرار می‌دهند و امروز شاهد انتشار اولین بخش از این گزارش بودیم. در مطلب منتشر شده، تیم سازنده اطلاعاتی جدید از یک «خانواده‌ از هیولاها» تحت عنوان Cannibals را منتشر کرده است. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که منظور از خانواده‌ای از هیولاها چیست. براساس اطلاعات منتشر شده، در بازی Diablo IV خانواده‌هایی از هیولاها حضور دارند که شامل اعضای مختلفی می‌شوند که هر یک از آن‌ها توانایی‌های مختلفی را در اختیار دارد. هر یک از خانواده‌های حاضر در بازی می‌توانند حدود ۵ نوع دشمن مختلف شامل یک باس را شامل شوند.

خانواده‌ی Cannibals دشمنانی بسیار درشت اندام هستند که ظاهری شبیه به وایکینگ‌ها دارند و البته از گوشت انسان تغذیه می‌کنند. شما می‌توانید ویدئو و تصاویر مفهومی منتشر شده از مدل‌های طراحی شده برای اعضای این خانواده از هیولاهای بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

در کنار تصاویر منتشر شده، تیم سازنده اطلاعات بیشتری از خانواده‌ی Cannibals را نیز در اختیار ما قرار داده است.

جنازه‌هایی که جای دندان همه جای آن‌ها دیده می‌شود. استخوان‌های شکسته‌ای که از گوشت عاری هستند. زبان‌های بریده شده و چشم‌هایی که از کاسه درآمده‌اند. این‌ها همگی اثر انگشت‌های خونینی هستند که Cannibalها از خود به جا می‌گذارند؛ البته اگر آن‌ها چیزی را باقی بگذارند. هیچ کس نمی‌داند که آن‌ها دقیقا از کجا آمده‌اند ولی برخی از افسانه‌ها بیان می‌کنند که آن‌ها اعضای سابق قبیله‌ی Barbarian هستند که سال‌ها پیش از آن‌جا تبعید شده‌اند. این که خوردن گوشت انسان باعث تبعید آن‌ها شده یا این که این کار بعد از تبعید و از روی اجبار انجام شده است، هنوز مشخص نیست. این تبعیدی‌ها اشتهای بی‌انتهای خود را به سرزمین Dry Steppes آورده و پس از آن به گوشه و کنار جهان سفر کرده و به سراغ کاروان‌های تنها و روستاییان بی‌خبر از همه جا رفته‌اند.

آن‌هایی که از رو در رویی با این قصاب‌ها زنده مانده‌اند، همگی یک قصه‌ی مشترک را تعریف می‌کنند. همه‌ی آن‌ها بیان کرده‌اند که آتشی دیوانه کننده در چشم‌های آن‌ها شعله‌ور است و تعریف کرده‌‌اند که چگونه خوردن گوشت دشمنان در میدان نبرد تنها گرسنگی آن‌ها را افزایش می‌دهد. آن‌ها از افراد بدشانسی گفته‌اند که با این قبیله مبارزه کرده‌اند و مانند دام‌ها بی‌دفاع توسط آن‌ها قتل عام شده و به غذای آن‌ها تبدیل شده‌اند. بعد از آن، آن‌ها چیز دیگری نمی‌گویند ولی سکوتشان بجای آن‌ها صحبت می‌کند: بعضی وقت‌ها بهتر است که بمیری تا این که زنده بمانی و به خاطر بیاوری.

سلاح‌ها

خانواده‌ی Cannibalها شامل چهار عضو مختلف می‌شود. هر یک از آن‌ها سلاحی منحصر به فرد و ظاهری بسیار متفاوت داشته تا تشخیص آن‌ها از یکدیگر راحت‌تر باشد. در میان آن‌ها دو مبارز Melee استاندارد وجود دارد. یکی از آن‌ها یک شمشیر بسیار بزرگ Two Handed را در دست دارد و دیگری از یک سلاح سبک Halberd استفاده می‌کند که به او اجازه می‌دهد از فاصله‌ی زیاد به سمت بازی‌باز جهش کرده و حملات سهمگینی را وارد کند.

یکی از اعضای این خانواده دو چماق خاردار در دست داشته و حملات سریع و خطرناکی را به صورت پشت سر هم به شما وارد می‌کند که می‌تواند در صورت بی‌توجهی شما را Stun کند. در مقابل، گروه‎های Swarmer با داشتن دو تبر کوچک در دست می‌توانند به سرعت شما را با حملات مستقیم خود از پا درآورند. اگر بازی‌باز در حالی که توسط این گروه احاطه شده است Stun شود، دیگر هیچ راهی برای فرار وجود نخواهد داشت. ترکیب این حملات است که این خانواده را به شدت خطرناک و کشنده می‌کند.

خانواده‌ی Cannibals شامل هیچ عضوی با توانایی حمله از راه دور نمی‌شود ولی آن‌ها با سرعت و ظرافتی بسیار بالا به سمت هدف خود حرکت می‌کند. برخی از اعضای گروه با پریدن از روی موانع به سرعت خود را به شما می‌رسانند و دیگر اعضا نیز با سرعت هر چه تمام‌تر از میان دیگر هیولاها عبور می‌کنند تا افتخار اولین پیروزی را به نام خود ثبت کنند. این موضوع زمان کم‌تری را در اختیار بازی‌باز برای گرفتن تصمیم‌های استراتژیک قرار داده و مبارزه را با این گوشت خواران را بسیار دیوانه‌وار می‌کند.

یکی از بهبودهای اعمال شده در نسخه‌ی چهارم این سری محبوب به رابط کاربری آن مربوط می‌شود. شرکت بلیزارد در کنار اعمال برخی از تغییرات در ظاهر دکمه‌ها، خوانایی نوشته‌ها در رابط کاربری را نیز افزایش داده است. علاوه بر این، بسته به این که شما بازی را برروی رایانه‌های شخصی و یا کنسول‌ها تجربه می‌کنید، مکان نمایش Action Bar برروی صفحه نمایش نیز متفاوت خواهد بود. شرکت بلیزارد همچنین رابط کاربری مربوط به Co Op در حالت Local را نیز تغییر داده است تا هر دو بازی‌باز بتوانند به صورت هم‌زمان به منوهای بازی دسترسی داشته باشند. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از تغییرات اعمال شده در رابط کاربری بازی را در ادامه مشاهده کنید.

بازی Diablo IV قرار است در زمانی نامشخص برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

12345678910(11 رای, میانگین آرا 8٫82 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید