شخصیت Kefla به بازی Dragon Ball FighterZ اضافه شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

تیم سازنده‌ی Dragon Ball FighterZ که در گذشته از انتشار یک بسته‌ الحاقی حاوی شخصیت جدیدی برای این بازی خبر داده بود، امروز آن را در اختیار هواداران قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری Dragon Ball آشنایی داشته و نسخه‌های آن را برروی کنسول‌های مختلف تجربه کرده‌اند. Dragon Ball FighterZ نام یکی از نسخه‌های جدید این سری است که با سبک اکشن خود طرفداران بسیاری پیدا کرد. شما در این بازی باید از میان چندین شخصیت به انتخاب یکی پرداخته و در حالت‌های متنوع و جذاب به مبارزه بپردازید. قابل ذکر است که دو استودیوی آرک سیستم ورکس (Arc System Works) و بندای نامکو به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته‌اند.

چند روز قبل اطلاعاتی از شخصیت Kefla به همراه یک تریلر برای بازی Dragon Ball FighterZ عرضه شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. حال طبق اعلام سازندگان، این بسته در دسترس قرار گرفته است تا بازی‌بازان بتوانند از آن استفاده کنند. Dragon Ball FighterZ هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قابل بازی است.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید