تهیه‌کننده‌ی بازی Apex Legends استودیوی ریسپاون را ترک می‌کند

۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

استودیوی ریسپاون اینترتینمت (Respawn Entertainment) در طول یک سال گذشته دو عنوان موفق Apex Legends و Star Wars Jedi: Fallen Order را منتشر کرد. این استودیو در طول این مدت تغییراتی را در بخش مدیریتی تجربه کرد. مدتی پیش آقای وینس زامپلا (Vince Zampella)، مدیراجرایی و بنیان‌گذار استودیوی ریسپاون، به شعبه‌ی لس آنجلس استودیو دایس (DICE) پیوست. حال یکی دیگر از اعضای رده بالای ریسپاون، این استودیو را ترک خواهد کرد.

آقای درو مک‌کوی (Drew McCoy)، تهیه‌کننده‌ی بازی Apex Legnds، در پیامی در توییتر، جدایی خود را از استودیوی ریسپاون اعلام و از همه‌ی بازی‌بازان به خاطر حمایت‌هایشان قدردانی کرد. با این حال وی به این که به کدام استودیو ملحق می‌شود، اشاره‌ای نداشت؛ اما در عین حال تایید کرد که نمی‌تواند مدت زمان زیادی از صنعت بازی دور بماند.

وی در پیام خود گفت:

امروز آغاز یک ماجراجویی جدید برای من است. من ۱۰ سال گذشته را در استودیوی ریسپاون گذراندم و در کنار افرادی فوق‌العاده، عناوین جذابی را ساختیم و به مردم ارائه دادیم. من مطمئنا دلتنگ افراد استودیو خواهم شد و همچنین موفقیت‌ها و شکست‌ها را مرور خواهم کرد.

از همه‌ی افرادی که بازی‌های ما را تجربه کردند، از صمیم قلب تشکر می‌کنم. هنوز مشخص نیست که به کجا خواهم رفت، با این حال نمی‌توانم برای مدت طولانی از صنعت بازی‌های ویدئویی دور بمانم.

آقای مک‌کوی پیش‌تر سابقه‌ی همکاری با وینس زامپلا و جیسون وست (Jason West) در استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) را داشته است. وی در هنگام تاسیس ریسپاون به این استودیو پیوست. مک‌کوی در این استودیو ابتدا به عنوان تهیه‌کننده‌ی اصلی نسخه‌ی اول Titanfall کار خود را آغاز کرد. سپس به عنوان تهیه‌کننده‎‌ی ارشد برروی بازی Titanfall 2 کار کرد. در نهایت، آخر فعالیت وی به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی در بازی Apex Legends بود.

بازی Apex Legends هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم مصطفی زاهدی و از طریق این لینک مطالعه بفرمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید